Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki segítene egy fiók...

Valaki segítene egy fiók beállításánál?

Figyelt kérdés
A facebookon szükségessé vált egy ellenőrző kód használata. Ehhez a citromailbe kéne belépnem, mert az van ott megadva. Oda kéne kapnom a jelszót. Na most a citromailbe nem tudok belépni mert nincsen meg már a jelszó és nem írtam emlékeztetőt. Lehetséges az, hogy csinálok egy új citromail fiókot de ugyanazzal a citromail címmel és akkor már tudok új jelszót készíteni? Illetve az, hogy oda megkapnám-e a kódot?

2022. jan. 2. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1: Nem lehetséges.

Kivéve, ha kivárod a 3 hónapot.

2: Nem segítünk feltörni a más fiókját.

2022. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem is gondoltam feltörni. Azért köszönöm. :)
2022. jan. 2. 20:38
 3/15 A kérdező kommentje:
hetek óta ezzel küszködök és tanácstalan vagyok már, belefáradtam, már nincsen semmi ötletem, és ez szomorú. Köszönöm, hogy írtál.
2022. jan. 2. 20:40
 4/15 A kérdező kommentje:
Kivéve, ha kivárod a 3 hónapot. Mi történik az után? Írd meg kérlek. Köszönöm a segítséged :)))))
2022. jan. 2. 20:43
 5/15 anonim ***** válasza:

Itt több megoldás is lehet:

- írj a citromnak, hogy nem tudod a jelszavad, mit tegyél. Ez sajnos nem nagyon szokott működni.

- írj a Frászbúknak, hogy máshogy szeretnéd azonosítani magad. Sajnos most nem nagyon érnek rá, nehéz lesz.

- valahol nincs elmentve az a jelszó? Akkor meg lehet nézni.

- illetve amit írtam: milyen régen nem léptél be a citromba? 3 hónap után törlik. Ha mégsem, akkor írj nekik, hogy töröljék.

Utána nyithatsz újat.


Ja, és legközelebb írd fel a jelszavaidat. Ugye, nem csak egyet felejtettél el.

2022. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
a citrmoailt 5 éve nem használtam
2022. jan. 2. 20:53
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor már most megpróbálhatsz újat regisztrálni rajta.
2022. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
akkor nincsen esély?
2022. jan. 2. 21:00
 9/15 A kérdező kommentje:
oké.
2022. jan. 2. 21:00
 10/15 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a segítséget
2022. jan. 2. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!