Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy a francba nincs DIGI...

Hogy a francba nincs DIGI Debrecen belvárosában?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Költözni tervezek. Eddig, mindig DIGIm volt és elégedett voltam vele. Biztos a többi szolgáltatónál is stabil a net meg minden, csak 2-3 szoros áron:)


Egy idén befejezett (Vagy talán tavaly? A debreceniek biztos jártak már a közelében, a Párizsi udvarban a Plázától pár perce van az albérlet) építményben lenne az albérlet, viszont a DIGInek ott nincs szolgáltatása. Hogy, lehet ez? Lehet azért mert új az építmény vagy valami? Viszont, ahogy néztem az egész Hunyadi János utcában nem lehet tőlük rendelni.


Persze nem ez fogja eldönteni, de azért ez egy pár ezer pluszt jelent havonta :/


2022. jan. 3. 05:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
A szolgáltatóknak nem igazán éri meg egymással versenyezni, jellemzően felosztják a területeket. Nyilván van ott Voda vagy más.
2022. jan. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

Még nem húzták be oda a kábelt, ennyi. Az is lehet, hogy nem is engedték csak egy szolgáltatónak, hogy behúzza a kábelt. De ha a Párizsi udvarban bérelsz lakást, akkor nem hiszem, hogy a net ára fog földhöz vágni...


Nem mellesleg a Digi sem lesz már sokáig olcsó és jó. Lölöke hamarosan el tönkre fogja vágni.

2022. jan. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
1) ezt nevezik kartellezésnek.
2022. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, közben megtaláltam, hogy van még Voda is itt. Hát, egy fokkal jobb, mint a rózsaszín hulladék.


#2 Igen tudom sajnos:/

2022. jan. 3. 10:44
 5/11 A kérdező kommentje:
#2 Hát jó lehet nem vág földhöz, de na:D Te se vennéd szívesen kétszeres áron a szalámit.
2022. jan. 3. 10:45
 6/11 anonim ***** válasza:
#5: De nem is költöznék a belvárosba. Próbálj meg a Párizsi udvarban normálisan kiszellőztetni, mikor alattad megy el az egyik legforgalmasabb út. :D
2022. jan. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Meglátjuk, ha olyan rossz lesz küldök neked egy tábla csokit :D Olyan borzasztó csak nem lehet, amúgyis van itthon levegő tisztítóm, azt viszem magammal
2022. jan. 3. 13:13
 8/11 anonim válasza:
49%
Nekem is Digi van a Párizsi udvarban, csak mondom…
2022. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na azt meg hogy:DDD A Digi weboldalán nem dobta ki az utcát és azt írta, hogy azért mert oda nem szolgáltatnak 🤔
2022. jan. 3. 13:16
 10/11 anonim válasza:

Hát pedig az van, hidd el :D

A Hunyadi utcánál a 7562/4 HRSZ-t kell választani a Digi honlapján.

2022. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!