Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdekelne hogyan tudnék egy...

Érdekelne hogyan tudnék egy ütős ingyenes önéletrajzot készíteni magamnak ami valóban ingyenes is? Ha szerkesztek is de már a letöltésért meg kell adnom a bankszámla számom adatait, ami nem biztonságos kiadni.

Figyelt kérdés
Pl a profession szerkesztettem egy önéletrajzot, azt nem lehet letölteni.Ezt írja ki.Hiba történt a CV letöltésekor. Kérem próbálja újra. De mindig ezt írja ki.Hogyan milyen lépéseket követően tudhatnám letölteni és ki nyomtatni az önéletrajzomat? A másik kérdésem a fenti kérdésemhez miért kéri a bankszámla adataimat a letöltés megkezdése előtt?Tudom mert a 299 HUf letudja venni a számlámról.Ha megadném az adataimat, mi a biztosíték arra, hogy nem von le több pénzt a letöltésért?
2022. jan. 5. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Europass


[link]

2022. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a bankSZÁMLA adataidat adod meg, onnan levonni nem tudnak. Ha a bankKÁRTYA adataid, onnan igen, de a Profession nem fog visszaélni vele.


Mellesleg ingyenesen akarsz önéletrajzot? Ahhoz elég egy szövegszerkesztő. LibreOffice vagy Google docs, mindkettő ingyenes.

2022. jan. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Önállóan készíts önéletrajzot!


Ha van MS Office, akkor Word, ha nincs akkor pl. LibreOffice Writer.



HR-es ismerős mesélte, hogy jónéhány online önéletrajz nyomot hagy, és/vagy nagyon könnyen észrevehető, és jópár cég ezeket kiszűri és olvasás nélkül dobja a kukába.

2022. jan. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 2006-ban csináltam egy Europass-t, kimentettem dokumentumként, azóta csak azt frissítgetem.
2022. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj magadnak egyet szövegszerkesztőben. Az egyedi kinézetű lesz. A HR-es kábé minden 3. alkalommal ilyen előregyártott sablon CV-ket kap. Ha ezzel is ki akarsz tűnni akkor legyen egyedi a tied.


Bár az igazság az, hogy hacsak nem valami nagyon tré összecsapott és hibáktól hemzsegő CV-t adsz le akkor nem ezen fog múlni a dolog. A kvalitásod és a fizetésigényed lesz a döntő.

2022. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

"ütős önéletrajzot"

Írd le hogy te vagy a legokosabb ember a világon, te leszel a világ ura és nyugodtan szólítsanak Napóleonnak. Ez ütni fog..

2022. jan. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A 6/6- válaszom, ha nem tud normális választ adni a kérdésre, akkor nem kellene magát égetnie a hülyeségeivel.

Egyébként köszönöm szépen a hasznos válaszokat.

2022. jan. 5. 14:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Canvaban elég ütős és egyedi CV-ket tudsz összerakni, de azért ezzel is könnyű sablonosra és rosszra megcsinálni
2022. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!