Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy a YouTube...

Miért van az, hogy a YouTube hol megjeleníti a hozzászólásomat, hol nem?

Figyelt kérdés
Mikor milyen kedve van. Én ettől idegbajt tudok kapni. Leírok egy teljesen normális, adott esetben hosszabb hozzászólást például egy autós videó alá, aztán elküldöm, de nem jelenik meg. Ha be vagyok jelentkezve, akkor látom, de mihelyst kijelentkezek a fiókból, és úgy nézem meg, nincs ott, tehát más nem látja.

2022. jan. 8. 14:01
 1/6 anonim válasza:

Ez nálam is gyakran előfordult. Később tölti be, vagy az adott csatorna felhasználója előbb jóváhagyja.

Emellett várj pár percet a hozzászólások írása között.

2022. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most például azt vettem észre, ha Chrome böngészőben nyitom meg ugyanúgy a telefonon a YouTube-ot, akkor nincs ott a hozzászólás, ha a gyárilag rátelepített YouTube alkalmazást nyitom meg, akkor látszik.
2022. jan. 8. 15:45
 3/6 A kérdező kommentje:
*De a gyári alkalmazás megnyitásakor sem mindegyik látszik.
2022. jan. 8. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel van olyan funkció hogy egy adott videósnál a kommentek nem jelennek meg ha egy olyan szó van a kommentben amit ő állitott be hogy ne jelenjen meg. Általában ez káromkodás szokott lenni
2022. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rájöttél azóta a probléma megoldására?


Nálam az van, hogy hozzászólást tudok írni a videó alá, ez meg is jelenik akkor is ha be vagyok lépve, és látszik utána is ha kilépek.

Nekem azt nem engedi, ha valaki hozzászólt az adott videóhoz, és én az illetőnek egy választ akarok írni. Tehát reagálni akarok egy hozzászóló írására.

Leírom amit szeretnék, nincs benne csúnya szó, néha csak egy igen vagy nem, de ez csak addig látszik amíg be vagyok jelentkezve.

Ha kilépek nem látszik a válaszom az adott hozzászóló írása alatt.

Így ő sem látja, nem tud reagálni rá!

Na ez miért lehet vajon?

2022. jan. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem jöttem rá. Viszont én Chrome-ot használok, volt már olyan, hogy ebben nem jelenítette meg, de a beépített YouTube alkalmazásban igen. De valamikor egyikben sem. Szóval összevissza van, plusz, egymás után írni már nem tudok hozzászólást, nem jelenik meg, csak az első. Olyan, mintha 1 nap csak 1 hozzászólást tudnék írni. Amit te mondasz, az nálam is megvan, nem jeleníti meg a válszom.
2022. jan. 31. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!