Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha van egy adott facebook...

Ha van egy adott facebook account, aminek a jelszavát tudom, de az email címére egyáltalán nem emlékszek, viszont maga a facebook account felhasználónevére igen, akkor ezt hogy tudom megszerezni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 8. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
E mail helyett lépj be tel számmal.
2022. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De valahogy nincs rá mód, hogy mint pl az elfelejetett jelszónál? Mert csak email címet adtam meg regisztrációkor. Tudom mi is a Facebook neve, esetleg az alapján?
2022. jan. 8. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Be kellett hogy kérjen telefonszámot is...

Amúgy most jobb ötlet nem jut eszembe.

2022. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3-nak:


Régebben nem kért telefonszámot. Nekem sincs.

2022. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most se szokott kérni, legalább is kötelezően nem. Szóval valaki tudna segíteni, hogy mégis hogyan tudnák belépni? Felhasználónevét tudom, Jelszót tudom, egyedül az email címet nem tudom. Tuti van rá valami megoldás... Felhasználónév alapján például megkeresni az emailcímet?
2022. jan. 8. 22:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Amíg be nem lépsz, a facebook csak kérdez, de nem mond semmit. Esélytelen.


Meg kell találnod az e-mail fiókod, vagy búcsút inthetsz a fiókodnak.

2022. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!