Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mindegy milyen a wifi jelerősítő?

Mindegy milyen a wifi jelerősítő?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szeretnék venni egy wifi jelerősítőt, de nem tudom, hogy milyet érdemes valamint, hogy ilyenkor kell valamire figyelni, hogy a routerrel egyezzen?



2022. jan. 10. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Segítek picit. Kérlek magyarázd el azt, hogy ami hozzád eleve úgy érkezik, hogy kevés, abból te hogy fogsz hozzáadni, hogy több legyen? Amit kérsz, lehetetlen, hiszen egy alacsony felbontású képből sem tudsz magasabb felbontásút csinálni. Egy almából nem lesz kettő.
2022. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Mindenképpen külső antennást vegyél!

Ha a routered tudja az ac-t, akkor érdemes repeaterből is ac-st venni.

2022. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
#2 - A repeater (magyarul jelismétlő) az nem egyenlő a jelerősítővel, amit a kérdező kér. Mindenképpen kénytelen vagyok lepontozni téged, hiszen ezzel csak összezavarod a kérdezőt.
2022. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves #3!

Veled ellentétben, én a kérdésre válaszoltam.

Csak úgy kíváncsiságból beírtam az általad írt _pontos_ definíciót a gugliba:

[link]


Itt aztán van ám mit lepontozni! repeater, range extender, jelerősítő, sőt a TP-Link pofátlanul lerouterezi a sajátját!

[link]

Valójában mindegyik repeater (és AP módjuk is van).


Mindenképpen lepontoznám a helyedben a guglit, a boltokat, és a gyártót is. Hiszen csak összezavarják az embert.

2022. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kedves négyes! Ha én alapvetően hülyeséget kérdeznék, akkor te "jóindulatból" is válaszolnál a kérdésemre ahelyett, hogy felvilágosítanál arról, hogy a kérdés is rossz?


Te tipikusan az az ember lehetsz, aki nem szól a másiknak, ha mustáros marad a szája a tízórai után...

2022. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod hogy hány ügyfél kezdi úgy hogy "Az az izé, kiír valami izét..."?

Lőjjem le őket?

A MédiaMarkt eladója is tudja hogy mit adjon, ha "usb pöcköt" kér a vevő.

Te gondolom nem segíted fel a járdára esett nénit, mert nem az ukemi waza szerint tompított eséskor...

Nem jóindulatból, hanem segítőkészségből írok ide. Ha kell, javítok, de ez egy olyan fórum, ahol amatőrök várnak segítséget.

2022. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6 de te most nem a media marktban vagy, hanem egy fórumon. Akkor válaszolj egy kérdésre, ha pontos választ tudsz adni. Az nem pontos válasz, hogy a kérdező fejével próbáslz gondolkodni, és "majd te kitalálod, hogy mit akar" Ez nagyon rossz hozzáállás.


A járdára esett néni példája roppantul összehasonlítható ám egy eleve rossz irányból feltett kérdéssel (tessék érezni az iróniát, annak aki ezt olvassa, mert az akinek írom úgy se érti).


Aki olyan kerékpárt akar vásárolni amit motor hajt, annak nem motorkerékpárt kell ajánlani, mert nem ez volt az igénye és a kérése. Akkor azt mondta volna, mivel nem hülye. Hülyének nézni a kérdezőt, pedig elég nagy sértés. Ha én kérdeztem volna ezt, és te válaszoltál volna, majd ezt holnap elmesélem a haveromnak, aki jól kiröhög, hogy nem is létezik jelerősítő (ahogy kanyarfúró sem), akkor meg rád haragudnék, hogy miért voltál olyan paraszt és miért nem javítottál ki. Magyarul te vagy az, aki szó nélkül elkezdeni felcibálni a földön fekvő nénit, ahelyett, hogy meggyőződnél arról, hogy miért fekszik ott: lehet azért mert elájult van, te meg cibálnád fel a szerencsétlent ahelyett, hogy szakszerű orvosi segítséget hívnál.

2022. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!