Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt az instagrammal????

Mi történt az instagrammal????

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja kezelhetetlen az egész... Hol betölt, hol nem! Most éppen 1 hete nem tudok belépni, mert csak fekete a kijelző, semmit nem tölt be. Kezelhetetlen!!! Hiába frissítem, bármit csinálhatok, ugyanolyan rossz marad. Az az érdekes, hogy amikor elmentem valaki máshoz, akinél nyilván más wifi, Ip cím volt, ott bejött minden, aztán amint hazajöttem, itthon megint nem jó😠(??!!?)

Mi a jó isten lelte? Többen is írták már a play áruházban, hogy nekik sem működik!!!

Ha ez így marad letörlöm a rákba



2022. jan. 13. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

A fenti jelenség már régóta jellemző a facebookra, most megjelent az instán is


Feltételezhetően hamarosan újabb és újabb olyan bugok jönnek elp, amik a facen már évek óta jelen vannak.


Röviden, tömören: SZAR AZ EGÉSZ

2022. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dongaben ***** válasza:

Ahogy régen írták: " A hiba az Ön készülékében van!"

Ha máshol működik, akkor nyilván otthon van baj a hálózattal.

Kapcsold ki a modemet+húzd ki a tápot is kb. 10 másodpercre, majd indítsd újra. Régebbi WiFi-s modemek már nem bírják a mai tempót. :) Kérni kell újabbat a szolgáltatótól.

2022. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Amikor minden más hasít, 200+ megabittel lefelé, 50+ felselé és 10 alatti pinggel, és több embernél is jelentkezik egyszerre a probléma, akkor nem hinném, hogy a késszülékkel van a probléma
2022. jan. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!