Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem megy az ügyfélkapu?

Miért nem megy az ügyfélkapu?

Figyelt kérdés
Bemegyek a gépjárműkeresőbe, de nem hozza be, csak megkérdezi, hogy maradok-e a régi oldalon vagy megyek az újra?
2022. jan. 15. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam a kérdésed és nálam működik.

Képen: [link]

Nem tudom, hogy nálad már működik-e már; lehet, hogy átmeneti hiba volt.

2022. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálam nem meg most se, nem tudom, hogy mi a gond.
2022. jan. 16. 11:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt írja ki: [link]
2022. jan. 16. 11:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a régi magyarorszag.hu oldalról indultál.

Amit látsz, az azoknak ad alkalmat a régi magyarorszag.hu oldalra való áttérésre, akik az újról indulnak. Ha te a régi magyarorszag.hu-t választanád, visszajutnál és körözhetnél, mert évek óta minden tevékenység, ügyintézés az új felületen intézhető, a régi oldal ide irányít.


Ha használni akarod a szolgáltatást (gépjármű adatkeresés rendszám alapján), akkor a TOVÁBB AZ OLDALRA a jó választás. (Vagyis, ez az új felület.)

A KÖZIGAZGATÁS, JOG kategóriát megnyitva (bal oldali listában van), a középtájon megjelenő listában a 2. ügy az „Adatigénylés a Jármű Szolgáltatás Paltformon (egyébként az Adatkezelés, adatszolgáltatás alkategória része, de ezt nem kell külön kattintani, mert ez az első, ami középen kibomlik); rákattintás után „Ügyintézés indítása »”, és meg lehet adni választható azonosítót (ÜGYFÉLKAPU, ELEKTRONIKUS SZEMÉLYI IGAZOLVÁNY, TELEFONOS AZONOSÍTÁS, ARCKÉPES AZONOSÍTÁS).

Adatellenőrzés után már írható is a rendszám.

2022. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, most működik!
2022. jan. 16. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!