Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha jön Myvipen vagy IWIW-en...

Ha jön Myvipen vagy IWIW-en egy olyan körüzenet szerűség, hogy ha tovább küldöd, akkor valami szervezet ezt nyomon követi, hogy hogy terjed szét ez az üzenet, és emberenkét fizetnek valamennyit egy szegény/beteg öregnek/gyereknek az lehet igaz?

Figyelt kérdés
Már csomó hasonlót olvastam el véletlenül,pedig nem szoktam nagyon olvasgatni őket!Szerintetek lehet hogy ez igaz?Tényleg tudják valahogyan követni?
2010. szept. 9. 07:56
 1/5 anonim válasza:
100%

Kamu minde

épp ezért küldik sokan mindekinek ,mert h pénzt kapnak

és közbe mégse

2010. szept. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én is kapok ilyeneket minden nap, általában a fiataloktól jönnek. Senki se figyeli, hogy hány embernek küldöd tovább, maximum majd jól letiltanak téged a lev.listájukról, akik már megunták ezt. :)
2010. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg már csak az adatvédelmi törvények miatt se figyelhetik hogy te kinek mit mikor hova....


(persze a szolgáltató az tudja de az más ugye itt most külsősökről beszélünk)

2010. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal letiltom azt a vadbarmot, aki ilyen marhaságot továbbküld nekem.
2010. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudtad, hogy a Télapó létezik?
2010. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!