Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom visszakapni a...

Hogy tudom visszakapni a youtube fiókomat ha felfüggesztették?

Figyelt kérdés

Már 2 hete felfüggesztették a fiókoma minden figyelmeztetés nélkül. Már 2x írtam nekik de jön az autómatikus üzenet tőlük hogy (röviden:"nem").


Mit lehet tenni ez ügyben? Tulajdonképp csak a lejátszási listáimat akarom visszakapni, a feltöltött videók nem is számítanak, de még azt sem adják vissza.


"Alternatív" megoldásokra is vevő vagyok...



2022. jan. 21. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

""Alternatív" megoldásokra is vevő vagyok..."


Ezen most jót nevettem. :)

2022. jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha mást írok akkor kapásból tiltják
2022. jan. 21. 11:24
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Állítsd újra össze a playlisteket. A videóid meg megvannak a gépeden/telefonodon/ahonnan feltöltötted.
2022. jan. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Tartsd be a szabályokat.
2022. jan. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

#4 Ez mondjuk a szabálykövetőkkel is előfordulhat. Ha nem vagy youtube partner akkor megszívtad. Sokan trollkodnak azzal, hogy mások fiókjait jelentgetik, az algoritmus pedig X db után blokkol. Az pedig a franc se tudja mennyi idő egy mezei halandó esetén, hogy az ügye eljusson valami humanoidhoz, hogy felülbírálja az elcseszett algoritmust.


És akkor a hibás DMCA-s követelésekről még nem is beszéltünk (bár azért nem jár legalább tiltás azonnal).

2022. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi az oka, hogy felfüggesztették a fiókodat?
2022. jan. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, még azt sem mondják meg. És nem is volt semmi figyelmeztetés előtte.
2022. jan. 24. 11:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem töltöttél fel véletlenül egy rakás szerzői jogokat sértő videót, mint pl. zenék, komplett filmek, rengeteg filmrészlet?
2022. jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

10 éve semmit nem töltöttem fel rá. Ha eddig nem volt gond azzal most hiretelen miért lett?


Amúgy csak saját készítésű animációkat töltöttem fel. Lehet hogy az alávágott zene néha sértett jogokat de nem jött be belőle bevételem egyáltalán.

2022. jan. 24. 20:31
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az nem számít, hogy van-e bevételed vagy sem. Ha jogsértő a zene és törölteti a jogtulajdonos, akkor büntetőpontot kapsz érte. Fél éven belül 3 büntetőpontért tiltás jár és ha nagyon sok jogsértő tartalmad van, akkor azért a csatornát is felfüggeszthetik.


Ha 10 éve fent van, de most regisztrálja be a jogtulajdonos, vagy most ismeri fel a rendszer az egyezést egy jogvédett zenével, akkor most is intézkedhet miatta.


Persze, ha más módon sértetted meg a közösségi irányelveket, akkor más oka is lehet, de ezek ismert okai lehetnek.

2022. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!