Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebbook messenger teljes...

Facebbook messenger teljes letíltása ismeretlenek számára, hogyan tudom beállítani?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni, hogy hogyan tudom a messengert teljessen letíltani ismeretlenek számára, hogy ne tudjanak rám írni, hívni se semmi.

Láttam az egyik volt munkatársam oldalán, hogy se jelőlni, se üzenetet nem lehet neki küldeni, több embernél is láttam ezt, viszont nemtudom hogyan lehet ezt a funkciót beállítani.

Aki tudja az segítsen.



2022. jan. 21. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg aki 18 éven aluli és nincs vele 1 szál közös ismerősöd sem, akkor nem tudsz neki üzenetet írni a messengeren, ha nem vagy az ismerőse a Facebookon.
2022. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát ha én átállítom a saját születési évem akkor se tudnak írni nekem?
2022. jan. 21. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Annyi a lényeg, ha nem vagy 18 éves, akkor addig full vadidegenek nem írhatnak neked üzenetet, akikkel nincsenek közös ismerőseid.


De akikkel van közös ismerősöd, azok tudnak neked üzenetet küldeni.

2022. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Láthatóság csak én

Facebookon beállítandó

2022. jan. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Kár h nincs ilyen funkció 18 felett
2022. febr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5


Ez úgy van a Facebookon, hogy aki még nem töltötte be a 18 éves kort, az még gyerek. És gyerekeket zaklatni idegen embereknek és kamu álprofillal rendelkező csalóknak nincs joguk.


Ezért aki még nem múlt el 18 éves a Facebookon, annak totál vadidegenek nem tudnak írni a Facebookon, ha nincs egyszáll közös ismerőse valakinek vele, hanem csak akkor ha van.


1-es és 3-mas válaszoló voltam.

2022. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
tudom, ezért mondtam h lehessen olyan opció 18 felett is
2022. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Max annyit lehet tenni, hogy a születési évszámodat átállítod 18 alulira és akkor totál ismeretlenek közös ismerős nélkül nem fognak tudni neked üzenetet írni a messengerre, csak ha van veled közös ismerősük.


A születési dátumodból az évet ha leállítod 18 éven alulira úgysem baj, mert amellé az évszámot el is tudod rejteni is és csak a születésnapodat mutassa hónap, nap és ha születésnapod lesz, nem fogja az ismerőseidnek még külön azt is megírni, hogy hány éves lettél, ha az évszámot elrejted és csak a születésnapod hónap, napját hagyod kint.

2022. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!