Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az instagram történeteknél is...

Az instagram történeteknél is ugyanúgy látni a nézők nevét, mint a Facebook történeteknél is? És ha olyan valaki nyilvános történetét nézem meg az instagramon, akit én nem követtem be, csak ránéztem, ő azt látni fogja, hogy én megnéztem a történetét?

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Csak a kitűzött sztorikon nem látszik, hogy kik nézték meg

2022. jan. 24. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem, de ugye ha Facebookon nézem meg egy nem ismerős történetét, ott azt írja egyéb 1.

De ha viszont instán nézem meg egy olyannak a történetét, akit én nem követek be, hanem csak ránéztem, akkor instán is annyit ír csak neki, hogy egyéb 1 vagy ott látja a nevem a nézők között?

2022. jan. 24. 09:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen akkor is látja
2022. jan. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az instagram nem olyan, mint a Facebook, hanem az instagram sokkal jobban felfedi az idegen látogatókat is.
2022. jan. 25. 03:05
 5/7 anonim válasza:
Ez miért baj? Ha nem követsz valakit, akkor má rá sem nézhetsz?
2022. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom az exét nézegeti, mint egy megszállott és most esett le neki, hogy az exe is tudhatja ezt, ha megnézi, hogy ki látta a sztorit
2022. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ööö akkor átfogalmazom 😅


Csak az érdekelt engem, hogy ha Facebookon nézem meg egy nem ismerős történetét, akkor csak annyit ír ki neki, hogy egyéb 1 és csak kíváncsi voltam arra, hogy van-e ebben kapcsolatban különbség a Facebook és az instagram között.


De ha látja a nevem annak is nyugodtan örülök. 🙂

2022. jan. 25. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!