Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A DIGI mobilinternetet meg...

A DIGI mobilinternetet meg lehet osztani más készülékkel hot-spotként üzemeltetve azt telefonról?

Figyelt kérdés

A szerződésben van egy ilyen mondat: "Tudomásul veszem, hogy mobil előfizetésemet kizárólág mobil telefon készüléken használhatom."


Ez azt jelenti, hogy a mobil internetemet nem oszthatom meg más készülékekkel?



2022. jan. 26. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki tudja mit értenek ez alatt. Mindenesetre visszaellenőrizni ugye nem nagyon tudják, a lényeg hogy lehetőleg ne mobilneten torrentezd le az internetet. :)
2022. jan. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, én néha megszoktam...
2022. jan. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A SIM kártya csak mobiltelefonban és táblagépben használható, azaz Mifi-be, illetve USB stick modembe nem helyezhető bele. Technikailag működne, de ezt tiltja az ÁSZF.


A Mobiltelefonok és táblagépek többségében van internet megosztás (WiFi-n, USB-n és Bluetoothon is meg lehet osztani a készülék internetkapcsolatát). Erre én külön rákérdeztem szerződéskötés előtt, és azt mondták, hogy a megosztás megengedett (csak mobiltelefonban vagy táblagépben kell lennie a SIM kártyának). Illetve az ÁSZF-ben sincs olyan rész, ami tiltaná ezt. Én is rendszeresen használom a WiFi HotSpotot a telefonomon, és eddig nem szóltak érte.

2022. jan. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2022. jan. 27. 21:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!