Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook már 1 hónapja...

A facebook már 1 hónapja zárolta a fiókomat ezzel a fiókkal akkor most mi lesz?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért anno 1 hónapja zárolva lett a facebook fiókom,3x is azonosítottam magam de nem oldották fel.Most akkor valamikor majd törlik vagy még visszakaphatom?

2022. febr. 6. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem egyszer zaroltak, elkuldtem tobbszor is a szemelyimrol a fenykepet de nem oldottak fel azutan par het mulva nem kerte hogy azonositsam magam csak ussem be az emailcimemre kuldott kodot, ha jo az emai-cimed meg visszkaphatod

nem torlik csak ha kiirja 30 napod van azonositani magad

2022. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valamit írtak,hogy xy nap van azonosítani de a legelején megtettem ahogy írtam 3x.Viszont most is belépek de még mindig zárolva van a fiók.
2022. febr. 6. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:

#1es vagyok nekem nem volt időhöz kötve, ilyenkor kell írni nekik egy levelet meg a 30 nap letelte előtt hogy vizsgálják felül a tiltást

Amúgy miért tiltottak le?

2022. febr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom nem igazán csináltam semmit sem.Levelet se lehet nekik írni csak azonosítottam magam 3x viszont azt mondják nincs ember nézni ezeket a dolgokat ezért mesterséges intelligenciára van minden hagyva.
2022. febr. 6. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:
ha meg nem telt le a 30 nap ezen az oldalon irj nekik egy levelet angol nyelven egy probat meger [link]
2022. febr. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5/


Azt írja ez az oldal nem elérhető.

2022. febr. 8. 01:13
 7/8 anonim ***** válasza:

bocs rosszul irtam be facebook.com/help/contact/260749603972907

angolul irj es kerd meg oket hogy vizsgaljak felul az oldalad letiltasad

2022. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7/


Na de itt csak az azonosítót és a nevet lehet megírni,hol az a rész ahol szöveget is lehet?

2022. febr. 8. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!