Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálja ezt az instagram?

Anonimuus8 kérdése:

Miért csinálja ezt az instagram?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pont egy hete hétfőn várnom kell valamire és annyira unatkoztam ,hogy bele merültem kajás képek nézésébe instán es annyit lájkoltam ,hogy szerintem robotnak nézett az insta és letiltott 2022.02.07 ig mondván ,hogy követőket akartam szerezni…nem is értem na mindegy de úgy van írva ,hogy a “tiltás lejárata 2022.02.07 “

Hát én még mindig nem tudok semmit csinálni…most ilyenkor mivan járt már valaki így? Se lájk se hozzászolás se követés semmi.De akárhogy nézem hetedike van



2022. febr. 7. 06:03
 1/8 anonim válasza:

Szerintem más az időzóna az insta székhelyének, ezért még várnod kell.


Egyébként supportnak írnod kellett volna, hogy mi a helyzet, nehogy megint letiltsanak

2022. febr. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Napi hàromszor írtam nekik mindennap az elmúlt egy hétbe hogy nem vagyok robot.De semmi
2022. febr. 7. 07:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi amugy a választ. énis erre gondoltam
2022. febr. 7. 07:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szombaton hoztam létre egy új Instagram profilt, és bekövettem 3 embert, akiket személyesen is ismerek, és a Facebookos ismerőseim között is szerepelnek.

A negyedik ember bekövetését már nem tehettem meg, mert a művelet számomra le van tiltva, mert "Lájkokat akartam szerezni (Ugyebár)".

Engem február 12-ig tiltott le.

Hiába nyomom meg a probléma jelentésére szolgáló gombot, nem történik semmi.

Hogyan lehet a supportnak írni?

2022. febr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sugo

Problema jelentese

De nem lesz semmi…mindennap írtam nekik többszőr is

És amugy még mindig nem jó nekem…ugy van irva hogy 7 en mar jo lesz

Hetedike van es semmi..nemtudom mitol fugg

Kb delbe kezdodott elozo heten a korlatozas szoval lehet megkell varni a delet hogy leteljen az egy het

2022. febr. 7. 09:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Elképzelhető.

Majd írd le, hogy mi lesz délben, mert akkor lesz egy viszonyítási alapom, hogy mi lesz szombaton.

Hogy feloldják-e, vagy töröljem az egész profilt, és csináljak egy újat.

Sokat nem veszítenék, hisz 3 embert követek róla.

2022. febr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Irok milesz de most azon is agyalok hogy ugyvan irva hogy

Tiltás lejárata:2022-02-07

Lehet ma jár le ugye de ma még egesz nap tart és akkor éjféltől

Remelem

2022. febr. 7. 11:52
 8/8 A kérdező kommentje:
Mukodik ujra
2022. febr. 7. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!