Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek, ha leállna a...

Szerintetek, ha leállna a Facebook és az összes hozzá kapcsolódó szolgáltatás (Messenger, Instagram, Whatsapp), akkor mit gondoltok, mennyi időn belül lenne (lennének) valami(k), ami(k) átvennék a helyüket?

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 18:35
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

A gondolat ennek a cikknek a kapcsán vetődött fel bennem:

[link]

2022. febr. 7. 18:37
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Igazából nem hiányozna... (nekem)

Kommunikáció az telegram/discord-ra korlátozódik nálam. Illetve androidon alapvetően van chat (azt hiszem hangouts, bár lehet átnevezték) iphone-on pedig ott van a imessage. Tehát a messenger igazából simán kikerülhető. Én örülnék is neki ha nem lenni ennyi fajta.


Maga a facebook pedig nélkülözhető. Én eddig is csak szórakozásra használtam (régebben a 9gag volt a fő "hülyeség" forrás) most a facebook az. Ha leállna akkor twitter vagy reddit pótolná (ezt). Persze mint platform más, de az információ és a meme ott is ugyanúgy terjed. :) Szóval már van ami átvenné a helyét számomra.

2022. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem hogy az EU nem csinál segget a szájából. Nyilván akkor is valami helyi leányvállalat/szerver lesz a megoldás, de alavetően nem sok könnyet ejtenék a facebooo miatt. De jobban belegondolva akármi is lesz, nincs jelentősége, 6 éve nem használom. :)
2022. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3: Mit használsz helyette?
2022. febr. 8. 08:41
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
#4 Viber, Telegram
2022. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Signal, Telegram, Skype.

Meg ha valaki nagyon akar keresni, akkor felhív telefonon. :)

2022. febr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez mitől weblapkészítés?
2022. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 gondolom a kérdező arra kiváncsi hogy mennyi ideje lenne megírni az eus fosbookot mielőtt valaki megelőzi.
2022. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Érdekes... Valaki elmagyarázná miért van lehúzva az összes (amúgy releváns) válasz?
2022. febr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 releváns? Melyik válaszolt arra hogy mennyi idő alatt jönne be egy új szolgáltató? :) (egyébként nem én voltam)
2022. febr. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!