Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Duen Rally Oldala facebookon...

Duen Rally Oldala facebookon letiltott, hogyan tudnám elérni, hogy feloldjon? Többi lent!

Figyelt kérdés
Teljesen letiltott DuEn a Facebook oldalán olyannyira, hogy mégcsak rá sem tudok keresni, a kereső sem találja. Múlthét kedden vettem észre, amikor rákerestem és már nem találtam. Teljesen úgy letiltott, mintha 1 személy tiltott volna le. Én eddig úgy tudtam, hogy oldal csak úgy tud letiltani embert, hogy az ne tudjon kommentálni és reagálni a posztokra, de attól még rá tud keresni az oldalra. Na de én rákeresni sem tudok. És biztos, hogy nem nálam nálam a hiba, mert én semmit sem csináltam - állítottam. Ráadásul több családtagom és barátom is rá tud keresni a DuEn Rally Oldalára facebookon. Mit tegyek, hogy énis rá tudjak keresni?

2022. febr. 14. 08:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Na szóval hogyan?
2022. márc. 3. 08:50
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hozz létre egy új fiókot
2022. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Dehogy hozok...
2022. márc. 29. 16:53
 4/14 A kérdező kommentje:
Na szóval???
2022. máj. 17. 09:01
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem vagy letiltva, nekem se hoz be néha személyeket, néha meg behozza őket. Szerintem vacak a keresője.

Itt egy link, hátha segít:

[link]

2022. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Még valami, lehet hogy csak magyarországról elérhető a DuEn Rally oldala, és VPN-t kellene használnod, hogy elérd. (Virtual Private Network)
2022. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#5 nem található tartalom.

#6 Magyarországi vagyok

2022. aug. 1. 07:20
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, se gépről, se telefonról nem bírod használni a linket?
2022. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem az számít hogy honnan származol, hanem az hogy épp hol vagy személyesen a világban.
2022. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#8 nem!!!
2022. aug. 1. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!