Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Duen Rally Oldala facebookon...

Duen Rally Oldala facebookon letiltott, hogyan tudnám elérni, hogy feloldjon? Többi lent!

Figyelt kérdés
Teljesen letiltott DuEn a Facebook oldalán olyannyira, hogy mégcsak rá sem tudok keresni, a kereső sem találja. Múlthét kedden vettem észre, amikor rákerestem és már nem találtam. Teljesen úgy letiltott, mintha 1 személy tiltott volna le. Én eddig úgy tudtam, hogy oldal csak úgy tud letiltani embert, hogy az ne tudjon kommentálni és reagálni a posztokra, de attól még rá tud keresni az oldalra. Na de én rákeresni sem tudok. És biztos, hogy nem nálam nálam a hiba, mert én semmit sem csináltam - állítottam. Ráadásul több családtagom és barátom is rá tud keresni a DuEn Rally Oldalára facebookon. Mit tegyek, hogy énis rá tudjak keresni?

2022. febr. 14. 08:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Facebook help centerrel próbálkoztál már?

Be guglizod: Facebook helpcenter.

Az első találatom: Help Center - Facebook.

A weboldalon bal oldalt van egy menü, a listából kiválasztod a Szabályzatok és Jelentések menüt.

Amint legördült, ott kiválasztod a Facebook kapcsolatos probléma jelentését.

Nekem ez a linkje: [link]

Terjedelmes a helpcenter, más módokon is tudnál segítséget kérni, nem csak a bugot jelentve.

Szerintem nézz körbe a helpcenter oldalon.

2022. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Minek nézzek körbe? Attól nem fog feloldani az oldal...
2022. aug. 2. 07:55
 13/14 anonim ***** válasza:
Hali! Nem tudom minek néznél körbe egy helpcenter oldalon, amikor segítségre szorulsz. A 11-es buta.
2022. aug. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Na hogyan érjem el hogy feloldjon?
2022. aug. 6. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!