Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha instagramon valakinek...

Ha instagramon valakinek eltávolítom a követését, azaz hogy ő ne kövesse többet az instagram profilomat, azzal a taktikával, hogy követő eltávolítása azzal egyben tiltom is az illetőt?

Figyelt kérdés
Bekövettem 2 embert instán és akiket bekövettem, egyik napról a másikra már nem találtam meg többet a keresőben az instagram profiljukat.
2022. febr. 16. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem tiltja le azt, akit te kikövetsz

az is lehet hogy deaktiválták a profiljukat, azért nem találod őket

persze az is lehet hogy letiltottak, de loggolj ki instagramból, írd be böngészőbe hogy instagram.com/illetőneve és kidobja ha nem deaktiválta magát

2022. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 Azt tudom én is, hogy akit kikövetek, attól még azt nem tiltja le.


De! Ha valaki engem bekövetett és ha én arra nyomok rá, hogy követő eltávolítása, hogy az az x illető ne kövesse továbbra is a profilomat, akkor az én követőm eltávolításával egyben tiltom is az illetőt, hogy ha az én követőim közül őt eltávolítom???


Mert én követtem be azt a 2 embert és másnapra rá már nem találtam meg az instagram profiljukat a keresőben sehol.

2022. febr. 16. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem tiltod le vele. Azt külön kell csinálni.


Ezért próbáld meg a böngészőbe beírni kijelentkezve a nevét, és ha feldobja a profilját akkor letiltott igen.

2022. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen letiltottak, de mindegy is. Az a 2 illető úgysem volt fontos nekem az életembe, úgyhogy nem baj.


Furcsáltam is volna, ha pont akkor került volna a profiljuk törlésre vagy tiltásra, pont mikor én bekövettem őket.


Mindegy is! Ez legyen a legkisebb gondom.

2022. febr. 16. 13:53
 5/5 A kérdező kommentje:

Na az egyiknek már ismét aktív lett a profilja és megint követem. Szóval akkor az egyik illető nem tiltott engem le, mert akkor nem követném újból a profilját, hanem akkor ismét be kellene akkor követnem, ha tiltott volna.


Na megnyugtat, hogy nem tiltott le az egyik illető, hanem csak a profilja volt deaktíválva.

2022. febr. 17. 21:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!