Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aki instagramon publikus...

Aki instagramon publikus profilban van, az látni fogja a direkt üzenetem, ha nem követjük egymást?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős, akinek üzenni szeretnék valami fontosat üzleti ügyben, ő érdeke is, de annyira nem közeli ismerős hogy bejelöljük egymást, bekövessük egymást, viszont semmilyen másik elérhetőségét nem tudom, csak instagramon tudtam megtalálni.


Viszont ez egy hölgy, akinek publikus profilja van 3 ezer követővel, elég aktív ott.


Mivel sok követője van és publikus és csinos is, biztosan sok pasi ír rá... Nem tudom, el fogja-e tudni olvasni, látni fogja-e hogy írtam neki vagy ezekről nem is kap értesítést, vagy ignorálja őket alapból.


Látni fogja?



2022. febr. 16. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez csak rajta múlik, hogy megnézi-e.

Amúgy nem kell hazudoznod, hogy üzleti ügyben írsz egy csajra instán, nyugodtan írd le mit akarsz ;)

2022. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!