Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A telekom gigaerős mobilnet...

A telekom gigaerős mobilnet fixen korlátlan?

Figyelt kérdés

Régebben olvastam valami angol fórumon hogy a "korlátlan" internet is kb. Havi 1 terrabiteot foglal magában, valaki le tudná nekem tisztázni, hogy ha ez a korlátlan gigaerős telekomos mobilnetem van, nem probléma ha play áruházból pl 2 nap alatt 15gb-ot töltöttem le? Sokkal gyorsabb mint itthon a wifi.


Esetleg nem lassitják be, ha többet használok mint az átlagfogyasztás?



2022. febr. 22. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért a 15 giga sehol nincs az 1 terához képest, főleg egy olyan korszakban amiben 4k tartalmakat streamelsz. Minden ilyen szerződési feltétel le van írva az ÁSZF-ben, ott megtalálod.
2022. febr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. febr. 22. 08:17
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

fokiirasban is ott vannhogy EU ban 17 GB hasznalhato fel

es magyaro az eu tagja :D

jo persze ha kulfoldon vagy euban ugy ertik


ha havonta 200-300GB forgalom alatt maradsz az nem olyan veszes

es ha kb. mindeg ennyit toltesz majd akkor vagy ott

es ha nem tudom fogsz e toleni allanodan olyan sokat?

2022. febr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Havi max 30gb-ról lenne szó
2022. febr. 22. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Valamelyik szolgáltató kapott bírságot, hogy a korlátlan internetjük 100 giga után le volt korlátozva (apró betűk...). Hogy az melyik szolgáltató volt, na azt nem tudom.
2022. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Benne van hogy korlátlan az adatmennyiség

És az is benne van hogy akkor bonthatja fel ha veszélyezteted a cella működését de ahhoz olyan mértékben kell használni hogy az max akkor következik be ha az előfizud fő és 2 multisiméről egy helyen egyszerre használnád folyamatosan


Nekem olyan 300-400 giga is jött már össze de sose szólt a szolgáltató

2022. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!