Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, örülnétek egy rajznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örülnétek egy rajznak saját magatokról? Vagy mi tetszene?

Figyelt kérdés

Elég jól rajzolok, és ismerek egy gyönyörű lányt, akinek küldenék egy képet. Igazából őt is szoktam rajzolgatni, de csak a facebook fényképei alapját, amiket nézegetek :( Én egy arcképre gondoltam, mert nagyon bájos, de most az jutott eszembe, hogy ki akarná a saját fejét nézegetni?

Most lehet, hogy leskelődőnek tartotok, de ismerem személyesen a lányt, csak már régen beszéltünk. Elég régen. Ezért abban sem vagyok biztos, hogy névvel küldöm el neki.



2012. okt. 28. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én megijednék, h ki ez a perverz?!

ha küldesz neki, mindenképpen névvel

de ennél is jobb lenne, ha felvennéd vele a kapcsolatot, és aztán ha úgy alakul felvetnéd, h szívesen lerajzolnád

2012. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem örülnék neki
2012. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha tényleg olyan jó a rajz, hogy nem kell megjátszanom azt, hogy tetszik a kép, én nagyon-nagyon örülnék neki!! :) (Ha tetszik a fiú, vagy ha szeretem).

2012. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 MadameViciouse ***** válasza:

Ha jól rajzolsz szerintem aranyos.

Valóban ne ismeretlenül.Én örülnék neki.

2012. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én párom iszonyú jól rajzol... :) De még nem kaptam tőle egy ilyen képet sem,nagyon örülnék neki.

Ha elég jól rajzolsz....hát küldd el neki a rajzaid.. biztos nagyon örülne neki. :))

2012. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki, de szerintem se névtelenül küldd.
2012. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is örülnék neki, de csak ha tudnám, kitől jött. Anélkül olyan érzésem lenne, hogy van valami fantom valahol, aki engem figyel, és ki tudja, mit akar még velem művelni a rajzoláson kívül.
2012. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Csak névvel, igen. DE ha tényleg szépen rajzolsz. :D
2013. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké akkor mondjuk névtelenül, de tényleg jó a rajz.
2013. júl. 4. 00:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a rajzhoz küldesz vmi humoros kis versikét,vagy üzenetet,úgy oké,örülnék neki.De önmagában egy random kép elég bizar,tényleg picit ijesztő lehet. :)
2013. júl. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!