Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetséges egyszerűen...

Hogyan lehetséges egyszerűen eltávolítani a Windows Live Messengert? "Programok módosítása vagy eltávolítása" nál nem jeleníti meg és semmi ötletem.

Figyelt kérdés
A windows live help el felvettem a kapcsolatot de már szó szerint szinte 3 hónapja nem tudnak értelmes tippet adni. Aki tudna tippet írjon pls.
2010. szept. 12. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a Revo Uninstaller progival mindet szépen le tudok takarítani. Szoftverbázis.hu-ról letölthető-magyarul!
2010. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

zapmessenger nem vált be?

Revo uninstallert sokan mondják, hogy jó, bár még nem próbáltam.

Formázás 100% hogy leviszi, na azt próbáltam, de más okok miatt.

2010. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Uninstall Tool progival TOTALL! megoldható:

[link]


magyar nyelv beállítása: Tools menü, Preferences.. (F9), Interface >

Interface language: klikk a Hungarian -ra és OK

[link]

itt megtalálod:

[link]

( [link]

2010. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

...... használd a [link] címről letölthető Windows Installer Clean Up segédprogramot.

Látogass el a magyar Windows Live-felhasználók közösségébe a [link] címen. Bővebben olvashatsz róla a blogban: [link]


[link]


Ezzel a hivatalos [Windows Instaler Cleanup Utility] [link] nevű programmal lehet a Windows Live Messengert eltávolítani ha sérült, vagy ha nem lehet a programok eltávolításával sem, ez a registry-ből is kiszedi.

A plus-t is szed le ha van mert az is tárol beállításokat.

Ha végez indítsd újra a gépet és telepítsd.

64 bit 32 bit Windows 7-en is működik.


[link]

2010. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jelenleg is! működő linkek:


[link]

[link]


[link]

2010. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ZapMessenger az MSN eltávolító

[link]


[link]

2010. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,a zap messengert mintha próbáltam volna már és nekem is van ilyen eltávolítós progi ,de az se jelzi ki ,hogy fenntvan az msn (Your uninstaller a neve)
2010. szept. 13. 19:48
 8/8 A kérdező kommentje:

19:20 es

[link]

Ezen a linken én sehol nem találom a clean up ot meg a többit.Én csak ilyen "Fix it" eket találtam amit már 1 hónapja letöltöttem és csak az officet törölte (ezt ajánlották a www.windowslivehelp.com ról -.-")Szal ha tudod legyszi határold be ,hogy merre van mert nem találom.Mellesleg szerintem nekem ezt a linket kellene használnom,mert én már vagy többszáz progit kipróbáltam már de sohase sikerült.Mindig kiírja ezt:Hiba kód: 80040154 rámegyek,hogy további információ: [link] ezt az oldalt berakja megpróbálom mind a 2 lehetőséget és egyikkel se működik utána...

Tehát ha beírom a jelszót felh.névvel együtt egyszerre kijön a hibakód.

2010. szept. 14. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!