Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vajon mi lehet a probléma a...

Vajon mi lehet a probléma a netemmel? Akadozik aztán szakad kb 5-10 perc múlva. De akkor msn miért van? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Eleinte csak nagyon ritkán szakadt meg..(pl.: 1-2fájlt rosszul töltött le vagy a képet csak félig töltötte be) aztán egyre roszabb lett.Megjelent egy svchost.exe alkalmazáshiba...A hálókártyám alaplapra van integrálva.Vettem egy új hálókártyát és az svchost.exe alkalmazáshiba megszűnt,vettem hozzá még 1 giga ramot is és újratettem a gépem.Azóta mégroszabb lett;amikor bejön a win akkor még kis ideig van netem(bár nagyon lassú,még msnbe is betudok jelentkezni)de kb 5-10perc után elmegy a netem!Az msn nem szokott elmenni csak nem tudja kézbesíteni az üzeneteket,de ha valakivel beszélgetek akkor azzal a partnerrel nem szakad meg a kapcsolat!Új a win is és vírusírtóztam is! Nincsen modemem, direktbe jön a jel egy routerbe. Próbáltam már hogy csak az enyémbe teszem a netkábelt de ugyanez a hiba!Na ha ezt valaki megtudja oldani...meghajolok elötte!és ne azt mondjátok hogy vírus vírus mert nincs egy árva vírus sem(1.vírusírtóztam,újratettem teljesen a wint)Segítsetek ha tudtok!Köszi
2010. szept. 12. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát azért itt valami sántít,mert azért azt te is tudod,hogy olyan nincs ,hogy minden oké és még sincs net.
2010. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez már szolgáltató oldali hiba, vagy gond van a routerrel/modemmel, bárhogy is hívják. Érdemes szólni az ügyfélszolgálatnak.
2010. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szóltam a szolgáltatónak de ott semmi hiba meg a másik gépen nem rossz a net(arról írok mostis)
2010. szept. 12. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:
hátha a másik gépen semmi probléma akkor minek írtad ki ezt a kérdést,hisz innentől tök egyértelmű ,hogy mi a rossz nálad : a saját géped
2010. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok gazdag hogy új gépet vegyek és csak azoktól várok választ akik értenek is a gépekhez!kösz
2010. szept. 12. 19:34
 6/6 anonim válasza:
em kulonosen ertek hozza , de esetleg a halozati kartyaval is lehet vmi gubanc sztem
2010. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!