Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet kikapcsolni a...

Hogy lehet kikapcsolni a Google Átirányítási figyelmeztetés-t?

Figyelt kérdés

Amikor képkeresésnél az oldalra ugrom egy adott képnél, előbb megjelenik egy átirányítási figyelmeztetés oldal, ahol bár egy kattintás továbbmenni a kívánt oldalra, mégis idegesítő...


Van mód ennek a kikapcsolására?



#Google #figyelmeztetés #átirányítási
2022. márc. 8. 07:51
 1/7 Shaddark ***** válasza:

Linkelhetnél egy mintát.

Így elsőre nekem inkább böngésző fícsörnek tűnik mint Google beállítás.

2022. márc. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tehát ha rámegyek egy képnél, hogy "Felkeresés", vagy magára a képre kattintok a következő szöveg nyílik meg egy új oldalon:


Átirányítási figyelmeztetés

Az oldal, amelyen tartózkodott, a(z) [link] átirányítani a böngészőjét.


Ha nem kívánja megnyitni az oldalt, visszatérhet az előző oldalra.


Itt ha a linkre kattintok továbbvisz a kívánt oldalra

2022. márc. 8. 08:49
 3/7 Shaddark ***** válasza:

Nem internet explorert használsz, ugye?

Ez böngésző beállítás lesz, nincs köze a Google-hoz.

2022. márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Chrome-ot használok
2022. márc. 8. 09:42
 5/7 A kérdező kommentje:

Chrome beállításban annyit találtam, hogy

"A webhelyek nem jeleníthetnek meg előugró ablakokat és nem használhatnak átirányításokat"


Jelenleg ez van kiválasztva, viszont a másikkal (tehát a megengedővel) is ugyanaz a helyzet

2022. márc. 8. 09:45
 6/7 Shaddark ***** válasza:

Azt meg én nem sajnos, firefox Í"hívő" vagyok. De valaki biztosan megírja itt hogyan kapcsold ki.

valami ilyesminek "átirányítás más zónába / weboldalra figyelmeztetés" kellene lennie a chrome beállításokban.

Bár, okozhatja valamilyen védelmi modul is, Avira, Avast ... ezekben is szokott lenni böngésző védelem. Ott is nézz szét a beállításokban.

Vagyis kapcsold ki az egészet - próbáld ki úgy - és ha akkor nem csinálja akkor keresd ott a beállítani valót.

2022. márc. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ESET vírusírtóm van, megpróbáltam a teljes kiiktatásával, de ugyanúgy előbb az átirányító oldal jön fel. Keresgélek még a böngészőbeállításokban
2022. márc. 8. 10:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!