Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha törölném magam az internetr...

Ha törölném magam az internetről, akkor vajon megszüntetném vele egy lassan 3 éves online baki emlékét?

Figyelt kérdés
Sajnos már az is tud róla, aki akkor még nem ismert. Nagyon zavar, hogy ismerik a múltamat. Ha törölném magamat az internetről, és megszakítanám a kapcsolatot mindenkivel, akit a neten ismerek, akkor véget érne a dolog? Ha mondjuk egy időre eltűnnék a netről, majd visszajönnék, akkor lenne esély rá, hogy felismer valaki? Természetesen nem keresném utána azokat, akiket eddig ismertem. Ahhoz, hogy ne is fogjanak szagot, hogy én vagyok az, mindenféle személyes információt titkolnék. Ez is beválna vajon?

2022. márc. 8. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az internet nem felejt.
2022. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ami az internetre egyszer felkerül, az ott is marad
2022. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ha törölném magamat az internetről"

Akkor vagy te szűnnél meg létezni vagy az internet.. :)

2022. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja prosti voltál?
2022. márc. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól a dolgok megmaradnak még.
2022. márc. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Shaddark ***** válasza:
61%

Szerintem működhet.

Kérd a GDPR-re hivatkozva minden régi kép / infó / adat ... végleges törlését ahol megtalálható vagy a weboldal / szolgáltatás üzemeltetőjétől.

Ha összefutsz egy infóssal akkor van rá esély hogy lebuksz, ha esetleg valami miatt célzottan nekiáll keresni archívumokban. De ehhez valami nagyon rosszat kell tenned vele, és magától senki nem áll neki napokig turkálni utánad mert csak. :)

2022. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!