Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Blogot szeretnék írni arról,...

Blogot szeretnék írni arról, milyen tapasztalataim vannak az ukrajnai menekültek ideiglenes elszállásolásában, hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
Név nélkül szeretném, különben rám sütik, hogy dicsekszem. Nem értek a blogíráshoz. A célcsoportom azok a Bp környéki ismerőseim és nem ismerőseim lennének, akik jószándékú emberek, nagy házaik vannak tele üres szobával, de 2 napra is félnek átengedni néhány nyomorultnak. Talán bizonyíthatnám nekik a saját tapasztalatommal, hogy intelligens, szimpatikus emberek várnak befogadásra. Általában nők, gyerekek, kutya, cica. És eszük ágában sincs itt maradni. 1-2 napra van szükségük szállasra, amíg jegyet nem kapnak, amíg az állatútlevelet el nem intézik és mennek tovább, mert ismerős várja őket külföldön vagy mert külföldön jobb a menekültellátás. Csak kevesen akarnak maradni.Ha a háború véget ér, menni akarnak vissza újraépíteni az országukat. Ne kelljen senkinek a hideg pályaudvarokon aludnia, hiszen olyan sokan élünk olyan nagy házakban. De hogyan kezdjek blogírásba? Melyik felület lenne erre jó? Tudna valaki segíteni?

2022. márc. 12. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Senki nem olvas ma blogot, véletlenszerűen soha nem is találnának rá. Minden Facebook központú, és úgy fog eljutni az emberekhez a dolog, ha vagy a saját nevedben, vagy ha nem akarod felvállalni akkor egy oldal nevében írsz bejegyzéseket amit megoszthatóvá teszel, és esetleg felkapják (erre sincs garancia, mivel a háborús téma most csúcsra van járatva, és az emberek beleunnak, majd ignorálják azokat).
2022. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szerintem is egy fb oldalt csinálj.
2022. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Milyen menekült az aki több pénzért nyugatra megy ?

A másik meg az hogy volt ukrajnai magyar beosztottam mindegyik meglopott így én már teljesítettem amit kellett.

2022. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sokakat várnak külföldi ismerősök. Attól még, hogy a bombák elől menekül, lehet pénze a bankban. Bármily hihetetlen számodra, pont az igazolja, hogy valódi menekültek, hogy nem eltartatni akarják magukat. Másrészt eddig mindkét családnak a külföldi ismerőse fizette a repjegyet. Sőt, olyan menekült is volt, aki épp egyiptomi nyaraláson volt, amikor kitört a háború és most nem tud hazamenni. Egyikük indulás előtt 7 napot ült a pincében Harkovban a kisfiával és a macskájával, mielőtt elindult. A határon kellett hagynia az autót, mert az apja nevén volt, aki nemrég halt meg covidban. A határon úgy jött át, hogy kézben hozta a macskát. A másik anyuka Kijevből jött a bombázások elől. A kislányát, a kutyáját, 2 hátizsákot és egy laptopot hozott magával. Gyalog indult el, jött mikor ki vette fel, autó, busz, megint autó. 3 napig jött hozzánk. És majd jönnek azok is, akiket nem vár külföldön senki.
2022. márc. 12. 23:12
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Értem tehát Egyiptomban nyaralt és ide jött Magyarországra ingyen szállást kérni attól akinek nem futja nyaralásra, de azért mert majd megy nyugati országba.


Tudod nekem ki a menekült ? Aki ide menekül a háború elől mert veszélyben az élete itt kivárja azt az 1 hónapot és haza megy az életet rendbe rakni.

2022. márc. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keresel egy blogplatformot, pl. blog.hu, azt hiszem, innen már menni fog. Hogy ennek van-e értelme, az már más kérdés.
2022. márc. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sztem ne foglalkozz a csökkentértelműek rosszindulatú hozzászólásaival...😉
2022. márc. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!