Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pinterestre feltöltött pinjeim...

Pinterestre feltöltött pinjeimet hogyan tudom elérni, hogy láthatóak legyenek a google képkeresőben?

Figyelt kérdés

2022. márc. 13. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
metaadoatokba beleírsz minden releváns dolgot, meg idő mire elérhető lesz a képkeresőbe meg lehet nem a legelső oldalon, de már fent van.
2022. márc. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem dobja be sem a direkt képkereső, és az sem, ha a kulcsszavak alapján keresem.
2022. márc. 15. 19:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Most hozzáadtam célwebhelynek a googlet, talán így.
2022. márc. 15. 19:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké ez vicces :) rákerestem az előbb, semmi nem volt. Mikor feltöltöttem újra a képet akkor szintén rákerestem, és 3.találatnak a képek közt beadta az előző pinterest profilképem, ami már nem is elérhető.
2022. márc. 15. 19:40
 5/5 budaaron válasza:
Úgy tudsz bekerülni a Google-be a legegyszerűbben, ha releváns a weboldalad a szemükben és a Pinterest szemében is. A legjobb taktika az, ha meghirdeted a Pinteresten a blogcikket.
2022. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!