Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha újra szeretném telepíteni...

Ha újra szeretném telepíteni a Windows 10-et,akkor a Firefox visszatelepítésekor hogyan tudom visszatenni az elmentett bejelentkezéseimet,amik *.csv formátumba lettek elmentve?

Figyelt kérdés

Ahogy láttam,csak exportálás funkció van a "Jelszavak" menüben.

Importálás csak egy másik böngészőből lehetséges.


2022. márc. 17. 07:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. HTLM fáljba is tudod exportálni a könyvjelzőket.

És van egy MozBackup nevű program amivel át tudod vinni azt amit csak akarsz. Bármit.

[link]

2022. márc. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Attól tartok a Mozbackup már régi, bár lehet még jól menti a beállításokat. Megoldás lehet még a C:\<felhasznlónév>\AppData\Roaming\Firefox és a MOzilla mappák lementése is, majd kézi visszamásolása.
2022. márc. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 tökéletesen működik.
2022. márc. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Sokkal egyszerűbb és kényelmesebb a teljes profilkönyvtárat elmenteni.
2022. márc. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Régen még nem biztos esetleg, hogy "Firefox" mappát is létrehozott a böngésző, akkor jobban ragaszkodtak még a Mozilla névhez mint manapság, azért jutott eszembe a kézi másolás, de örülök ha jól működik.
2022. márc. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Firefoxon belül létre lehet hozni fiókot és lehet szinkronizálni. Jelszavak, bővítmények, beállítások, mindent el lehet menteni. Volt mikor váratlanul megadta magát az ssd. Új ssd új windows. De legalább az összes böngészési előzményem, jelszavak megmaradtak. Nem kellett menteni.
2022. márc. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 qkker1 ***** válasza:
100%
Mozbackup tökéletes a feladatra, rendszeresen használom.
2022. márc. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És akkor mi történik,ha nekem könyvjelzőzött lapjaim vannak, és elmentem az összeset *.json formátumba? Akkor is minden mentve lesz? Itt ugye egyértelmű,hogy elsősorban a könyvjelzőkre gondolok.

2022. márc. 17. 16:44
 9/10 A kérdező kommentje:
Jobban mondva a jelszavakra. Elnézést!
2022. márc. 17. 17:16
 10/10 qkker1 ***** válasza:
Mozbackup-ban mindent be tudsz állítani, hogy miket szeretnél elmenteni.
2022. márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!