Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A lányom kérdezi, van-e olyan...

A lányom kérdezi, van-e olyan VPN szolgáltató (esetleg ingyen), amelyik finnországi IP-címet tud? Lövésem nincs hozzá. Köszönöm.

Figyelt kérdés

2022. márc. 20. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

fizetős, az alábbiaknál ha rákeresel, van finnországi szerverük:

[link]

[link]

[link]

[link]

2022. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Van bőven választék, én küldök néhányat, ami megbízható.


[link]

Ebben van ingyenes és fizetős szolgáltatás is, az ingyenes havonta 10Gb adatforgalmat ad, de sajnos finnországi IP cím nincs benne. Viszont van egy olyan csomagjuk, hogy Build A Plan, itt 1 dollárért hozzá lehet adni a finn szervert, és további 1 dollárért a korlátlan adatforgalmat, azaz mindössze 2 dollár havonta.

Ez a szolgáltatás havi díja kb. egy szelet pizza ára.


[link]

Szintén havi 10Gb-ot ad, 12 országban vannak ingyenes, és 45-ben prémium szervereik. Sajnos azt nem írják, melyik országokat engedik ingyen, de egy próbát megér. A fizetősben van finnország.


[link]

Ez korlátlan adatforgalmat ad ingyen, de csak Holland, Japán és USA-i szervereken. Fizetősben van alap és plusz csomag, az alap már bőven elegendő, az 5 dollár vagy 5 euró havonta (a dollár árfolyama kedvezőbb, a pénznemnél kiválasztható).


[link]

Én ezt a szolgáltatást használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Ingyenes verzió nincs, viszont 7 napos ingyenes próbára van lehetőség. Árban a három éves vagy az életreszóló csomag éri meg a legjobban. Az életreszólóért csak egyszer kell fizetni és nem fog lejárni, nekem ez van, és nem bántam meg.

A vásárlás előtt érdemes élni a 7 napos próbával.


Egyéb népszerű fizetős VPN-ek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ha a fentebb ismertetett VPN-ek közül egyik sem szimpatikus, ezeket még érdemes átnézni.


Ha beírod a Google-ba, hogy "free finnland VPN", fogsz találni (többet is). Viszont nem mindegyik ingyenes VPN szolgáltatás megbízható. Van olyan ingyenes VPN, ami nem, hogy nem véd meg, de még adatokat is gyűjt rólad (értem ez alatt, hogy mindent naplóz és követi az internetes tevékenységedet). Rosszabb esetben akár vírusos vagy kémprogramos is lehet az alkalmazása.

Amiket fentebb küldtem ingyenes és fizetős VPN-ek, azok megbízhatóak, más ingyenes VPN használatát csak saját felelősségre ajánlok!

2022. márc. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, továbbítom a javaslatokat.
2022. márc. 21. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!