Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehet tenni ha letiltott...

Mit lehet tenni ha letiltott tévesen a Marketplace és már legalább 4x kaptam azt a visszaigazolást, hogy újra használhatom a Marketplace felületet, de továbbra sem működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 4 hónapja, hogy letiltott a Marketplace, nem tudok se nézelődni, se vásárolni, eladni, semmit…

Folyamatosan küldöm nekik az újraellenőrzést, legalább 5x, ha nem többször visszakaptam válaszba azt, hogy újra használhatom a Marketplace felületet és még elnézést is kértek meg minden, de sajnos azóta sem tudom használni, konkrétan ki vagyok tiltva a Marketplace-ről, sőt az összes adásvételi csoportból is…

Én ezt nagyon igazságtalanságnak tartom, mert nem csak eladni, de vásárolni sőt még nézelődni sem tudok sehol…

Legutóbb azt írták vissza, hogy nekik aktívnak tűnik a Marketplace fiókom, de nekem egyáltalán nem működik.

Szerintetek mit lehet ilyenkor tenni? Van még esély arra, hogy vissza kapjam? :(



2022. márc. 24. 01:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem miért tiltottak le, nagyon sok vásárlóm volt már ott, mind elégedett volt.
2022. márc. 24. 01:30
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem is letiltottak pár hónapja.

Aztán valamiért most újra el tudok adni.


Szerintem csak próbálják az embereket áttelelni a fizetős részhez.

2022. márc. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BeefEater ***** válasza:

A Facebookon te nem az ügyfél vagy, hanem a termék. Egyedül reménykedni tudsz.

Szerintem inkább használj olyan oldalt, ahol te vagy az ügyfél és akkor lesz rendes ügyfélszolgálat is.

2022. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!