Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 10-et telepítettem az...

Windows 10-et telepítettem az új laptopomra.Telepítés után nem jelentek meg a Wifik és a beállítások között sem találtam.A gépházban a hálózati adapterbeállítások módosítása-hálózati kapcsolatok mappa - ÜRES volt.Hogyan hozzak létre egy új adaptert?

Figyelt kérdés

2022. márc. 27. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Fel kell telepíteni a drivereket. Egy időben járt a gép mellé CD, amin rajta voltak, az alaplapokhoz ez a mai napig jár, a laptopokhoz már nem szokott. Ha a tiedhez mégis járt, arról a legegyszerűbb. Ha nem, a gyártó honlapján rá kell keresni a laptop típusára, általában a support oldalon szokott lenni, és onnan le kell tölteni a drivereket. Érdemes mindet, nem csak azoknak a komponenseknek, ami nem működik, mert a honlapon frissebb lehet, amivel jobban működik, mint amit a Win feltett magának. Ez a videónál a legfontosabb, nyilván lesz kép egy alap driverrel is, de a legújabb sajátjával jobb teljesítményt érhetsz el például videónézéskor.
2022. márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, már próbáltam az Asus és az Intel honlapjáról drivereket. Telepítettem őket de újraindítás után sem változott semmi.
2022. márc. 27. 11:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként semmilyen driver nem működik, nem csak a wifit irányító.
2022. márc. 27. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőre a Chipset drivert telepítsd, az a legfontosabb.
2022. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!