Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakinek van egy elég jó...

Ha valakinek van egy elég jó átfogó tudása történelemből, irodalomból, biológiából, a mindennapokból, akkor viszonylag sikeres lehet a Honfoglaló nevű játékban?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy van több olyan kérdés is, amit ismétel, meg amik nem nehezek, ha van egy egész jó tudásbázis és memória.

2022. márc. 30. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ma már nem. A legtöbb "régi" játékos már tudja az összes kérdést és rendre újra regisztrál "kezdőként" és ezzel szórakozik. Ezért is hagytam abba mert havonta 1-2 alkalommal tudtam csak belépni.
2022. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én régebben úgy csináltam, mikor még lehetett tematikusan támadni, hogy a végén megtámadtam a várat a biológia-kémia témakörrel. Szinte mindig leromboltam, mert 4-5 oldalnyi, csak biológia-kémia kérdést írtam ki, és bemagoltam az évszámokat. Szinte mindegyiket pontosan tudtam, nem csak közelítőleg. De szerintem, ha valaki tisztában van a törivel, királyok idejével, irodalom, melyik író mikor tevékenykedett, stb., így is elég jól lehet előre jutni.
2022. márc. 30. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Én a Kvízlabirintussal játszom (ajánlom neked is: https://www.kvizlabirintus.hu !). Itt vannak bajnokságok, havonta kettő, ahol tényleg csak a legjobbak nyernek. Volt egy kiemelkedő játékos (Medvehangya), aki sorra megnyert mindent. Aztán egy napon jött valaki (Metronomus), aki még nagyobb hozott tudással rendelkezett és még őt is maga mögé utasította. Itt is sokrétűek a kérdések és hacsak nem használsz stratégiából valamilyen tematikus kártyát, akkor szinte bármilyen kérdést kaphatsz, olyat is, amiben nem vagy otthon. Itt jön be az általános tudás, ha mindenhez értesz egy bizonyos szinten az előnyösebb, mintha csak egy téma tudója vagy, a többihez oda se szagolsz. Ebben pedig sokat segít, ha rendszeresen játszol kvízjátékokkal.
2022. márc. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!