Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ahhoz hogy kitudjam haszálni...

Ahhoz hogy kitudjam haszálni egy gépen a Telekom 2/1 Gigabites internetcsomagját minimum CAT6-os kábelt kell hogy vegyek igaz?

Figyelt kérdés
Illetve maximum milyen hosszút érdemes belőle venni? Én egy 30 méteressel szemezgettem. Ugyanis két célra is használnám. Egyik lenne az hogy a laptopot ezzel és egy usb adapterrel ami támogatja ezt a sebességet használnám. A másik pedig egy másik routert jelerősítő módban használnék néha a ház másik végében amit olyankor ha kell ezzel a vezetékkel kötnék rá az ont-re.

2022. ápr. 3. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért további hardware követelmények is vannak.

Annak is meg kell felelni..

2022. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem ennél a kérdésnél csak a kábel érdekel. Hogy Jó-e ha ilyet veszek. Kiírtam megy másik kérdést. Ott leírtam milyen gépem van meg milyen usb adaptert néztem ki hozzzá.
2022. ápr. 3. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a CAT6 megfelel.
2022. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem igaz. 5m ig a Cat5e kábel is jó.
2022. ápr. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!