Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafone - tényleg azért...

Vodafone - tényleg azért fizetek a net,tv és telefon után havi 28 ezret,hogy a hét napjaiból minimum 3 napon ne legyen net,a többin akadozzon?

Figyelt kérdés

Alapvetően van kb 5 gb mobilnetem, de az esetleg utazásnál, vészhelyzetnél lenne beaktiválva. De az (szerintem) nem oké,hogy pl szerdán home Office, videóhívás, nagy mennyiségű adatforgalmat igénylő feladatokat végzünk el, és a napi 8 órából az első napi 2 óra alatt már ne tudjak dolgozni,mert elfogy a mobilnet, azért,mert ezek a hozzá Nem értő nagyokosok elcsesznek egy addig viszonylag jól (legalábbis ennél jobban) működő szolgáltatást.

Ezt a plussz nobilnetet nem fogja nekem fizetni senki, a kimaradt NAPOKAT nem fogja nekem fizetni senki, sőt, leszámolva se lesznek amikor a számlát küldik (mert mi másért érné megfizetni mintsem a nem működő szarokért), a gyerekeimnek is kimarad a "meseidő" (mert persze már az a rohadt tv is netről megy), és a párom sem tud haladni a munkájával,a plussz mobiladat meg rengetegbe kerül a számla mellé... Oké,igen, járvány, átállás,a volt upc integrálása blablabla, DE a Voda maga nyilatkozta,hogy ez az integráció NEM FOGJA befolyásolni a szolgáltatás minőségét...

Ti milyen szolgáltatót használtok? Miket tapasztaltok náluk?


2020. júl. 26. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
A júpíszínek sikerült elérnie, hogy a tréhómot is alulmúlva Magyarország legszarabb internetszolgáltatója legyen. Amióta a vodkafon megvette, nekik sikerült még ennél is szarabbá tenniük a szolgáltatást, én is ezt tapasztalom. Ha lejár a hűségidő, szerintem váltani fogok. Tedd ezt te is!
2020. júl. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Így lesz.
2020. júl. 26. 08:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Van a vodanak vmi red csomagja, korlatlan mobilnet es telefonalas havi 10 korul van.

Nalad mi a 28?!

2020. júl. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Telekom:


Otthoni:

TV (45 HD +107 csatorna) (IPTV családi mozi csomag


1000 mbit internet (1000/25)


Mobil:

Korlátlan hívás EU-ban +korlátlan mobilnet belföldön+ ingyen MultiSIM + HBO-GO 20 GB EU-s net


Ez így összesen 23.000 Ft/hó

2020. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 Igen, mobil előfizetésre. nyilván nem egyetlen egy előfizetésről van szó :D
2020. júl. 26. 13:31
 6/7 A kérdező kommentje:
#3 remélem félre fogod érteni azt, hogy "egy előfizetés" :D Mielőtt még megtennéd: Voda Red, amiről te beszélsz: 10990/hó korlátlan perc és SMS, adathasználat (10mbps) és készülékbiztosítás. Egy telefont és egy Mobil előfizetést kapsz. Nem otthoni netet. Nem TV-t. Stb. Érted?
2020. júl. 26. 13:34
 7/7 anonim ***** válasza:

6 - Értem, csak meg nem értem :D

Szóval nagyon kell otthonra +18 ezerért a net és a tv ebben a formában? Nem elég a mobilnet hotspot meg az online tv 2-3 ezerért?

Mert úgyis csak 13-14-nél jársz.

Bár való igaz, a 10mbps nem egy kapkodó idegbeteg.

2020. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!