Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehet ilyenkor csinálni?...

Mit lehet ilyenkor csinálni? (Bővebben lent.)

Figyelt kérdés

Adott egy google fiók és egy okos telefon. A google fiókot telefonon és gépről is használtam hónapokon át hibátlanul.


Az utóbbi pár hónapban lecseréltem az e-mail címemet. Elég gyakran ránéztem a régire is mert még egy ideig fontos a számomra.


Viszont,ma délután óta nem tudok már semmilyen úton módon belépni, mert ahogy belépnék, azonosítást kér a rendszer, oly módon, hogy a telefonomról kéne beírnom a google fiók biztonsági kódot.



A gond az, hogy a telefonomról sem tudok belépni, mert ugyanaz az azonosítási rendszer fogad.


Az e-mail címhez telefonszám sincs rendelve.


Az "Elfelejtett jelszó", "Segítségkérés" és a "Próbálkozás máshogy" gombokkal sem jutok semmire.

Illetve a google súgó is csak olyan "megoldásokat" kínál fel, amikhez be kellene lépni.



2022. ápr. 4. 20:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!