Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet hihető kamu...

Hogyan lehet hihető kamu instagam fiókot csinálni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 11. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Felhívsz egy asztalost.
2022. ápr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik része legyen hihhető? Vagy mennyire kamú? Pl. fiú vagy és lánynak akarod magad kiadni, esetleg fordítva? Vagy mit értesz azon h. kamu?
2022. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azt hogy ne legyen feltűnő hogy kamu profil, kamu profil alatt azt èrtem, hogy ne legyen beazonosítható hogy én vagyok
2022. ápr. 11. 19:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtad múlik, hogy mit osztasz meg rajta amiből esetleg kiderül, hogy te vagy. Pl. olyan fotót amin látszol. Ahova gyakran jársz. Stb.
2022. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
másold le valami más hülye életét.
2022. ápr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szégyelld magad, még csalni sem tudsz egyedül!

Nagyon buta lehetsz, kit akarsz becsapni, remélem nem segít senki!

Ez egy tisztességtelen kérdés!

2022. ápr. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha stalkolni akarsz valakit, akkor az Anon IG Viewer ( [link] oldalt ajánlom. Megnézheted a nyilvános profilok posztjait, sztorijait anélkül, hogy az illető tudná. Ehhez még kamuprofil se kell.

Ha pedig teljes értékű kamuprofilt szeretnél, akkor ajánlom figyelmedbe a Facebookon tenyésző, fideszes kamuprofilok tanulmányozását. Internetről lelopott kép profilképnek, egy-két — ugyancsak netről lopott — kép posztnak (ez megkerülhető azzal, hogy priváttá teszed a fiókod, úgy még jobban eladható, hogy magánszemély vagy, akinek fontos a privátszféra). Nézz ki egy-két hihető, mindennapi érdeklődési kört (autók, zenészek stb.), és az annak megfelelő témával kapcsolatosan kövess be oldalakat, embereket.

Ezenkívül ügyelj arra is, hogy — bár a józanész nem ezt diktálná — az ember beazonosítható az internetes írásmódja szerint is. Van abban ráció, hogy a közeli ismerőseid rád ismernek az alapján, ahogy kommentelsz, ha közel ugyanazokat a szófordulatokat, attitűdöt, szlenget használod, mint amit a főprofilodon. Gondolj csak bele, a Twitteren millió meg egy tweet közül is meg tudod mondani, melyiket írta Donald Trump még akkor is, ha nem esik bennük szó az USA-ról.

Tanácsként azt tudom mondani, hogy a kamuprofilodon használj sarkalatosan elütő stílust. Dobálj bele pár apró helyesírási hibát, elütést, amit a főprofilodon kijavítanál egyből. Használj olyan szavakat, amiket nem használsz a mindennapjaidban a neten.

Példának fel tudom hozni az Anonymus hackercsoport tweetjeit ( [link] Gyakoriak a nyelvtani hibák, de van olyan posztjaik, amik egyáltalán nem hibásak. Nem ugyanazokat a szavakat használják (valószínűleg több ember használja egyszerre az oldalt), ezzel is elkerülve, hogy egy emberre/egy embercsoportra le tudják a hatóságok szűkíteni a gyanusítottakat (már, ha éppen körözik őket, erről sajnos fogalmam sincs, csak példának hoztam).

Sok sikert!

2022. ápr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es: köszönöm
2022. ápr. 16. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!