Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messenger beállítás vagy hiba?

Messenger beállítás vagy hiba?

Figyelt kérdés

Üdv!


Van egy barátom, akivel régóta chatelek Messengeren. Mostanában észrevettem, hogy van egy fura jelenség, amikor üzenetet küldök neki, akkor kézbesítetlen marad, amíg bele nem lép a beszélgetésbe, vagy csak nagyon lassan kézbesül pedig be van lépve a messengerbe és az internet kapcsolata jó neki is és nekem is. Több mint 1 hete tapasztalom már ezt. Mielőtt valaki megkérdezné, nem rak bele az ignorált mappába.. Ez valami hiba, vagy beállítás?



2022. ápr. 13. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen eszközön olvassa az üzeneteit?

Nálam a Xiaomi teló rendszeresen csinálja ezt.

2022. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy s20 van neki, nekem s20 fe. De eddig nem volt semmi probléma.. 1 hete ilyen
2022. ápr. 14. 08:38
 3/4 anonim válasza:
Nekem ugyanez van. Neki Samsung nekem iPhone. Úgy látszik akkor ez valami tömeges hiba.
2022. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Esetleg ha valaki tudja a probléma okát, ne tartsa magában :D Továbbra is fent áll..
2022. ápr. 20. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!