Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Deaktíválás ellen mit lehet...

Deaktíválás ellen mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Nem sokára kell vennem egy új routert egy adott játékban mindig deaktíválnak, mert multizok. De mindig lehet új felhasználot csinálni, de abba akarom ezt hagyni de volt rá példa hogy az adott karaktert deaktíválták csináltam egy teljesen újat gondoltam ez az egy lesz és azzal is úgyan ez megtörtént. Hogyan tudom ezt elkerülni hogy többet ne forduljon elő azon kívül hogy a játékszabályt betartom? Router csere megoldja? Vagy HDD csere vagy mi a sz@r kell hozzá? Hogy ne kapjak bannt? Pedig tényleg útana egy karakterrel játszottam az ügyfélszolgálat pedig nem válaszol kérnék ebbe segítséget köszönöm!

2022. ápr. 16. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Router csere megoldja?"

Nem oldja meg.


Lakhelyet kell változtatnod. Legalább ideiglenesen. Mondjunk leköltözöl a rózsadombról egy hétre Olaszliszkára. Sokat fogsz belőle tanulni. 😃

2022. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk betartani a játékszabályokat. Nem véletlenül tiltanak.

Egyébként meg a játék helyett néha a nyelvtankönyvet is bújhatnád.

2022. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csalasz bannolni fognak. Ez a tipikus eset, mikor valamire csak egy megoldás létezne, de pont az az egy az a megoldás amit semmiképpen sem szeretnél, inkább akkor maradjon a probléma.

Sajnálom, de ez van.

2022. ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A router nem fogja megoldani, az egy hardvereszköz...

Tartsd be a játékszabályokat.

2022. ápr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!