Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Találkoztatok már ilyen...

Találkoztatok már ilyen hibával Facebook-on?

Figyelt kérdés

Google Chrome-ot használok az otthoni PC-n, a munkahelyin pedig Firefox Developer Edition-t


Az otthoni PC-n azt csinálja a Facebook oldala, hogy amikor elkezdek egy kommentet írni, akkor egy lappal lejjebb ugrik minden, és nem látok semmit abból, amit írok


Már próbáltam mindent a Facebook fiókkal (kijelentkeztetni minden eszközről, stb.), valamint újratelepítettem a böngészőt a gépen (utána CCleaner, stb.), de friss böngészővel is ugyanezt produkálja



Egyszerűen megőrülök, inkább már csak telefonon kommentelek itthon emiatt (üzleti és néhány karórákkal kapcsolatos FB csoportoknak vagyok tagja csak, de attól még zavaró a jelenség)


Valami ötletetek van, hogy mit lehetne megpróbálni?



2022. ápr. 16. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg volt facem (2018 előtt), néha nálam is előfordult a fenti probléma, eszköztől és böngészőtől függetlenül.
2022. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Néhány oldalon azt írják, hogy lehet a Windows DPI-beállítása okozza


Lehet benne valami, mert otthon egy 4K-s monitoron 125%-ra kellett vennem, hogy ne legyen kicsi minden, amíg a munkahelyin egy 1080p-s monitorom van


Mondjuk nem szívesen állítanám emiatt kicsire az egészet, szóval lehet marad a telefon 😄

2022. ápr. 17. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!