Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Patreon havi tagsági díj...

Patreon havi tagsági díj elszámolása, jól értem, hogy így működik?

Figyelt kérdés

Ha jól értelmezem, akkor így működik, ha olyan alkotóhoz akarok csatlakozni, aki havidíjat számít fel. Ha pl. most csatlakoznék, akkor a tagságom aktív lesz, tehát már hozzá tudok férni a zárolt kontentekhez, de az elszámolás csak május 1. -jén lép érvénybe, vagyis az előző hónapot fizetem, de május végéig továbbra is tudom használni a tagságot. Viszont mi van akkor, ha én május utolsó napjaiban mondom le a tagságot? Később ha ugyanahhoz az alkotóhoz akarok újból csatlakozni, akkor lesz valami utólagos elszámolás pluszban? Tehát képzeljük el, ha most csatlakoztam volna április 2. -án, az elszámolás májusban történik a mostani hónapra, majd lemondom május utolsó napjaiban a tagságot, és további elszámolás nincs. Akkor szinte 2 hónapot használtam egy áráért. Javítsatok ki, ha rosszul értelmezem az itt leirtak szerint:


[link]



2022. ápr. 17. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha előfizetsz pl.: március 18án akkor az április 18ig lesz érvényes. Tökmindegy mikor fizetsz elő, az mindig egy hónap lesz.
2022. ápr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. ápr. 17. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos ha október 30.-án fizeted ki a tagságot, akkor az November 1.-ig fog élni… Sajnos ez a Patreon hülyesége…


De most jött ki egy új funkció amit a támogatott bekapcsolhat, vagyis a 30 napos előfizetés.


De alapvetően szinte mindenki úgy használja, hogy hó fordulós, nem 30 napos.

Erre nagyon figyeljen aki csatlakozni akar valakihez!

2022. nov. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia.

Azóta már rájöttem, hogy mindig a következő hónap első napján fizetem az előzőt, függetlenül attól, hogy mikor csatlakoztam. Pont emiatt is fogom úgy csinálni, ha egyszer lemondom, akkor egy aktuális hónap utolsó napján teszem azt. Ha egyszer lemondom, nem valószínű, hogy még egyszer újracsatlakozok az alkotóhoz.

2022. nov. 5. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!