Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet megcsinálni a...

Hogy lehet megcsinálni a messengeren, hogy másnak írja, mióta nem vagyon aktív?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem akarom ki kapcsolni az elérhetőséget.

Már akkor is aktívnak jelez ha be van nyomva a net.

Tehát nem akarom az elérhetőséget ki kapcsolni, és azt akarom, hogy más azt lássa, hogy x ideje voltam fent, de úgy hogy be van nyomva a netem.



2022. ápr. 20. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
És ez miért jó neked?
2022. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez már teljesen más téma, nem erre vonatkozott a kérdésem
2022. ápr. 20. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem, tehát leplezni akarod, hogy 7/24-ben fent vagy a Facebook-on és talán azon megy a para, hogy a végén a szülők rád szolnak és/vagy a pár jelölted arra vár mikor válaszolsz már neki, mikor látja, hogy online vagy, tehát látnod kellet, hogy írt neked.


Értem én... :) Csak tudtommal ilyen nincs. :)

2022. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki lehet kapcsolni a beállításokban, hogy ne legyen látható az, hogy mikor vagy aktív. Csak akkor te sem fogod látni azt, hogy mások mikor aktívak. De ez nem gond, ettől még ugyanúgy ráírhatsz másokra, ugyanúgy levelezhettek.
2022. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem facebookozol, vagy messengerezel, akkor más egy idő utánazt fogja látni, hogy te X ideje voltál elérhető. Ez független attól, hogy a neted be van kapcsolva vagy sem. Más kérdés, hogy ez a funkcói sok esetben beragad, és olyankor is ott a zöld pötty mikor a másik fél fenn sincs a neten.
2022. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!