Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nincs semmi lehetőségem...

Nincs semmi lehetőségem felmondani a T-Home netet, egy vagyon fizetése nélkül?

Figyelt kérdés

Kiépítették a DIGI internetet az utcában, és én 4 hónapja kötöttem 2 év hűségszerződést a T-Home -v

al valami kedvezményért cserébe. Viszont még ezzel a kedvezménnyel is jóval olcsóbb ( és persze gyorsabb ) lenne a DIGI.

Felhívtam a Telekomot, és 50 ezer forint lenne a felmondás.

Valaki járt már hasonló cipőbe? Van valami lehetőség, hogy ha nem is ingyen ( nem vagyok olyan akinek minden ingyen kell ), de legalább olcsóbban felmondjam? Még 20-30 ezret is simán megérne nekem, de 50-et már nem tudok kifizetni.

Előre is köszi!



2015. aug. 5. 22:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha be tudsz bizonyítani egy szerződésszegést a szolgáltató hibájából kifolyólag (amire kb. semmi esélyed nincs), akkor bontható a szerződés.


Valahogy bírd ki azt a hűséget.

2015. aug. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Legközelebb ne írj alá olyasmit, amiben nem vagy biztos.
2015. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50e a felmondas? Szamold ki hany honap alatt 'hozza be' a digi alacsonyabb dija meg a T dija kozotti kulonbseg. Ha kevesebb mint 20, mondd fel.
2015. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hát van valami amit már hónapok óta kerülgetek, de még nem energiám, meg türelmem felhívni őket.

A szerződésben amit kiküldtek 3300 Ft szerepel a 30 Mbites net havidíjának de a számlán 3675 Ft mindig. Bár valószínűleg ha bejelentem felajánlanak valami egyszeri jóváírást és el van intézve.

2015. aug. 5. 23:02
 5/17 A kérdező kommentje:

persze, lehet hogy behozza, de ha nincs miből kifizetni 50 ezret, akkor nincs miből.

Persze ha félre teszek egy kicsit, akkor ki tudnám fizetni, de addigra még drágább lesz a felmondás, mivel elvileg az eddig kapott kedvezményeket szedik be.

2015. aug. 5. 23:06
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor nem ilyen apróságban kell gondolkodni. Ezzel jót röhögnek rajtad, ha jogi útra viszed az ügyet.
2015. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Amikor megkötöttem a szerződést, akkor még nem tudtam, hogy lesz itt is Digi.

Pedig még előtte fel is hívtam a Digi-t, hogy elérhető-e a szolgáltatásuk, de azt mondták, hogy nem, és nem is várható. Erre fel meg tessék...

2015. aug. 5. 23:12
 8/17 A kérdező kommentje:
Most gondolkodtam. Az mennyire lenne járható út, ha mondjuk egyik ismerősömnek vagy rokonomnak szükséges lenne net + tv + telefonra és ő nem köt szerződést, hanem átíratjuk az ő nevére és címére?
2015. aug. 5. 23:20
 9/17 A kérdező kommentje:
mármint az enyémet
2015. aug. 5. 23:20
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

Hello

Én is úgy játszottam ki párszáz forintból megúsztam.

írj privátot és leírom hogyan kell

2015. aug. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!