Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakit letiltottam Faceboo...

Ha valakit letiltottam Facebookon, de az illető szeretne Messenger kapcsolatban lenni velem, akkor hogyan oldható meg, hogy tudjunk egymásnak üzenni, de csak a Messengeren lásson engem, a Facebookon ne?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 23. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak úgy oldható meg, ha beállítod a profilodon, hogy ő ne lásson semmit, tiltását pedig feloldod.

Én úgy tudom, hogy nincs külön kétféle tiltás Fb esetén, bár be kell vallanom párhavonta ha néha belépek, nem igazán kedvelem.

Mi az oka egyébként ennek a kettős dolognak, hogy egyik helyen tiltva van, de azért kommunikáció legyen köztetek?

2022. ápr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha Facebookon letiltod a profilját, akkor azzal a messengerről is tiltod.


Ez a lényege a tiltásnak, amióta Facebook a Facebook.

2022. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. Ha beszêlgetni tudsz vele,miért baj,ha látja a profilodat?
2022. ápr. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hozzám van köze az illetőnek, az ismerőseimhez, bejegyzéseimhez, stb. nincs. Nem szeretnék olyan kérdéseket kapni, hogy "Honnan ismered XY-t?", "Bejelölted-e már ezt meg azt?", "Miért ilyen hangulatjelet nyomtál erre a képre?", "Ehhez a bejegyzéshez nem így kellett volna hozzászólni!", stb. Évekkel ezelőtt egy másik közösségi oldalon gyakran kaptam kérdéseket családtagoktól, rokonoktól. Az a másik oldal már nincs, de levontam a tanulságokat, és amikor 2011-ben regisztráltam a Facebookra, eleve az összes rokont letiltottam (azóta érdekes módon senkitől nem kapok ilyen bosszantó kérdéseket), viszont néha gyorsabb lenne a kommunikáció Messengeren. Tehát családtagokkal, rokonokkal tennék így (nem mindenkivel, csak akivel feltétlenül szükséges, a többi továbbra is maradna letiltva).
2022. ápr. 24. 08:23
 5/9 A kérdező kommentje:
Annak idején természetesen minden kérdésre válaszoltam, de úgy éreztem, hogy nem lenne joguk kérdezni, semmi közül hozzá, ezért letiltással előztem meg a kérdéseket.
2022. ápr. 24. 09:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Beállítod az illetőre vonatkozóan, hogy "profilodból semmit se lásson" miután felvetted ismerősnek - hiába ismerősöd, semmit se fog látni a profilodból ha rá vonatkozva ezt beállítod. Azt hiszem erre van lehetőség. Nem az én világom az Fb ezért bővebben segíteni nem tudok, de lehet szabályozni hogy "ki mit lásson".

Ezzel persze nem lehet kizárni, hogy random embereket bedobál neki a Fb akiket ismersz és "hátha ő is ismeri" ez a közösségioldal saját butasága.

2022. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én letiltottam valakit, akivel anno üzenetet is váltottam.


Most ha felnyitom az üzenetet itt a gomb, hogy tiltás feloldása. Ha az i ikonra rámegyek van olyan, hogy üzenetek figyelmen kívül hagyása és olyan hogy tiltás feloldása.


Nem akarok kisérletezni, hogy mi lesz, ha feloldom, de szerintem ott ki lehet esetleg kaocsolni.


Bár ahogy letiltasz valakit, a Facebook kiírja, hogy ha letiltod, nem tud neked majd írni.

2022. ápr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Max azt javaslom, de nem tudom szabad-e, hogy csinalj egy kamuprofilt és azon chatelj vele.
2022. ápr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vagy valaki írta, hogy korlátozottra teszed.


Ergo bejelölitek egymást, aztan rámédz a falára. Ott van egy gomb, hogy az ismerősöd, arra ranyomsz. Van olyan opció, hogy tiltás, törlés és egy olyan is, hogy ismerőslista módosítása. Az kell neked. Rányomsz és kiválasztod, hogy korlátozott.


Onnantól annyit lát, amit publikzsan osztasz meg.


Nekem egy publikzs posztom sincs, még borítókép sem, tehát, aki korlátozott ismerős és a falamra megy össz-vissz egy profilképet lát ami alatt a lájkok/kommentek nincsenek ott.

2022. ápr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!