Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha nem vagyunk még ismerősök...

Ha nem vagyunk még ismerősök és soha nem álltunk még kapcsolatban Messengeren: Messengeren írtam neki es két nap múlva az üres körökből tele kör lett pipával. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2021. aug. 8. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvasta.
2021. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

En a sajat profilommal es a fake profillal kiprobalgattam ezt. Ha a kör ures marad, akkor is olvashatta, csak valaszolni nem valaszolt.

Ha valaszolt is,akkor a fotoja jelenik meg az uzeneteim alatt.


Szoval azert nem ertem, hogy a tele kör mit jelenthet!

2021. aug. 8. 19:17
 3/6 A kérdező kommentje:

Ujabb fejlemenyek: azota ugyanott megint irtam neki es most uresek maradtak a karikak mar 1-2 napja.

Nemitott, mellőzött vagy letiltott? Vagy csak nem lepett meg azota be?


Mert mult heten pl. irtam neki egy fake profilomrol es utana egy oraig nem valaszolt, akkor letiltottam. Utana delben mar el volt tunve az egesz cset. Akkor o is letiltott vagy ez hogyan lehetseges?

2021. aug. 8. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért tűnt el, mert te tiltottad szerintem.


Az ilyen ismerkedéstől, menekülnek általában az emberek, nem tudható ki van a vonal végén...annyit írnak erről. Gondolom levette a 2 profilt...innen kezdve gyanakszik. Csak saját profillal írj..., ha már így próbálsz.

Lehet ezt a tele kör talányt majd te fejted meg ezek szerint. :)) Én úgy tudtam, hogy megnyitotta, csak nem válaszolt.

2021. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

O tudja, hogy ki vagyok, mar csokoloztunk...


Kiprobalgattam,hogy letilt az egyik fel, letilt a masik fél is es nem tunt el a cset attol még! Ennyitol meg nem tunik el.


“Gondolom levette a 2 profilt.“ Ezt hogy erted? Nekem van ket profilom. O hogy vette volna le?

2021. aug. 9. 01:14
 6/6 anonim válasza:
Ha kéne a segítség :az üres karika az azt jelenti h nem kuldte el az uzit ha van egy pia a karikaba az azt jelenti h el kdte az üzenetet de ő még nem tudja hogy irtal neki/nem nyitotta fel a telojat, ha van teli karika és pipa akkor az azt jelenti h tudja h irtal neki de nem nyitotta meg, ha pedig a profil képèt /fotóját mutatja az azt jelenti h meg nézte.
2021. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!