Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valószínűleg túl sok embert...

Valószínűleg túl sok embert jelöltem vissza facebookon rövid idő alatt (100 embert), mert sok ismerősnek jelölésem volt, ezért korlátozást kaptam, most nem tudom megnézni senkinek se a profilját. Meddig tart ez a büntetés?

Figyelt kérdés
Más szankciót nem kaptam szerencsére. Valakinek volt már ilyenben része?

2022. ápr. 23. 10:47
 1/3 A kérdező kommentje:

Az alábbi üzenetet kapom, miután rámegyek valakinek a profiljára, oldalára és meg szeretném nézni.


"A közösség kéretlen tartalmakkal szembeni védelme érdekében korlátozzuk, hogy adott időn belül milyen gyakran tudsz bejegyzéseket közzétenni, hozzászólni, illetve egyéb műveleteket végrehajtani. Később újra megpróbálhatod."


"Ha úgy gondolod nem tettél semmit, ami ellenkezik a közösségi alapelveinkkel, jelezd nekünk."

2022. ápr. 23. 10:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha először kaptál ilyet, akkor 24 óra lesz. Ne csinálj ilyet, mert letilthatják a fiókodat.
2022. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Először kaptam, igen. Ha jól emlékszem. De lehet már kaptam egyszer ilyet pár éve, csak nem emlékszem pontosan. Ha másodjára kaptam volna, akkor mennyi idő lenne? 72 óra?
2022. ápr. 23. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!