Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtuben letiltották egy...

Youtuben letiltották egy videómat. Hol lehet panaszt írni?

Figyelt kérdés

Ötcsrillió dolgot találtam már a súgóban, de az én problémámra nem látok leírást.

Van egy csatornám, és volt egy videóm, ami fel van töltve három éve.

Elég vegyes tartalmú, mert beszélgetek benne valakivel, de voltak benne videó bejátszások is egy 20 éves francia tv riportból. Három évig le se tojták, most valaki bejelentette és letiltotta szerzői jogok miatt.


Adrev Affimilate elvileg a jogtulajdonos, de semmi ilyen tv/filmes, személy stb-t nevet nem találtam sehol sem.


A youtubetól semmiféle értesítést nem kaptam (nincs a spamba sem), véletlenül vettem észre, hogy letiltották a videót.


Szeretnék nekik írni, hogy ha megoldható, akkor a videószerkesztőbe kivágom azt a tartalmi részt, amit kifogásolnak jogilag, de ezért legyen újra elérhető.



2022. ápr. 27. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Elég egyértelmű. Amit mástól loptál, azt kell kivágni. Vagy csökkented az időtartamot/méretet, ugyanis paródiára és reakcióra nem érvényesíthető a szerzői jog.
2022. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
dev.null@youtube.com címre írj levelet, ez a fejlesztők hivatalos email címe.
2022. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Attól hogy régóta fent van, még szerzői jogsértést követtél el, jogos a tiltás, bármikor is történjen az. Azt kell tenni amit mondtál, ki kell vágni a jogvédett részt és újra feltölteni a videót. Ehhez nem kell semmi extra, amíg a csatornád nincs letiltva (3 videó letiltás után tiltják azt csak), fogod a videót a gépen, megvágod és feltöltöd újra.
2022. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem úgy értem, hogy ujra feltöltöm, hanem a már fent lévő videót megvágni. Mintha lett volna ilyen a youtuben és akkor maradhat a videó, de a jogvédett rész ki van vágva/takarva.

15 ezren nézték meg, most 0-áról fene se akarja kezdeni.

2022. ápr. 27. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Jogosan tiltották le. Nem fogják visszarakni.
2022. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A youtube-bal mindenkinek (?) baja van. Hol a letiltás, hol a pénzügyi dolgok akasztják ki az embereket. Osváth Zsolt is már más portált használ. Legutóbb, ami miatt kiszállt tölük, (csak nagyjából tudom a pénz nagyságát) kb. 4 milió adakozást kürtölt össze, amiböl egyet a youtube fizetségképpen levont. Naná, hogy disznóság.
2022. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!