Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most hirtelen hogyhogy ennyi...

Most hirtelen hogyhogy ennyi reklám lett itt a gyakorin? Alul egy sáv is állandóan felgurul, és kb. az alsó 1/6-át elfoglalja a képernyőnek, és nem lehet bezárni, csak visszagurítani, és kis idő múlva megint felgurul.

Figyelt kérdés
Adblock van régóta, esetleg a mai fb-akadozás amikor helyreállt valahogy, automatikusan belenyúlhatott az adblock-ba? Most olvastam, hogy valaki kikapcsolta az adblockot, neki úgy állt helyre a fb.

2022. ápr. 30. 20:45
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocs, 1/5-ödét.
2022. ápr. 30. 20:46
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

uBlock Origin: [link]


Az Adblock Plus "lefeküdt" a hirdetésszolgáltatóknak:

[link]

2022. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ahha, akkor nem csak nekem szarakszik a Face adblock bovitmennyel?
2022. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Erre biztos nem gondoltam volna! Hová tart a világ...
2022. ápr. 30. 20:58
 5/20 A kérdező kommentje:

Telepítettem, eltűntek a gonosz reklámok.

Hálás köszönet.

2022. ápr. 30. 21:07
 6/20 anonim ***** válasza:
19%

" Hová tart a világ..."

Oda, hogy az oldalt valamiből fenn kell tartani, és nem úgy hangzik mintha te hajlandó lennél inkább egy havidíjas előfizetéssel elérni az oldalt, hogy cserébe ne legyen reklám.

2022. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

6:

Az oldal eddig is megvolt huzamos ideje.

A gusztustalan eszközökkel hirdető reklámokat ne is tolják a képembe. Nem szabad ezt a manipulatív reklámözönt hagyni, nem a pénz az első, korántsem.

2022. ápr. 30. 21:34
 8/20 anonim ***** válasza:
19%
#6 de mi is az oldal igazából? A felhasználók kérdései és válaszai. Nélkülük tartalom sincsen. A minőségről nyilván lehetne vitatkozni, bár akkor miért fizetnénk olyan tartalom miatt, amit silánynak tartunk?
2022. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Sőt, szerintem a reklámok legtöbbjét elkészíteni sem szabadna, hiszen morálisan károkat okoznak az emberiségnek. A lelki károkozokásért én velük fizettetnék kártérítést.
2022. ápr. 30. 21:44
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, jövő héten tudnál segíteni kiásni a vízbekötőaknának a gödröt? Nyilván ingyen kérném, nem a pénz az első, korántsem.
2022. ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!