Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most hirtelen hogyhogy ennyi...

Most hirtelen hogyhogy ennyi reklám lett itt a gyakorin? Alul egy sáv is állandóan felgurul, és kb. az alsó 1/6-át elfoglalja a képernyőnek, és nem lehet bezárni, csak visszagurítani, és kis idő múlva megint felgurul.

Figyelt kérdés
Adblock van régóta, esetleg a mai fb-akadozás amikor helyreállt valahogy, automatikusan belenyúlhatott az adblock-ba? Most olvastam, hogy valaki kikapcsolta az adblockot, neki úgy állt helyre a fb.

2022. ápr. 30. 20:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Oké :)
2022. ápr. 30. 21:57
 12/20 A kérdező kommentje:
Amúgy a vízbekötőaknával morális probléma nincs. Ez fontos különbség.
2022. ápr. 30. 22:00
 13/20 anonim ***** válasza:
29%

#10: Csak vedd észre, hogy itt az elvégzett munka - jelen esetben a tartalomszolgáltatás - nem közvetlenül lenne megfizetve, hanem egy kellően idegesítő és a szolgáltatás igénybe vevőjét kihasználó - jelen esetben adatvédelmileg aggályos módon - módon van honorálva (pláne egy 3. fél bevonásával).


Példáddal élve (kissé eltúlozva): az árokásásért cserébe neked el kell viselned, hogy - teszem azt - 1 napon keresztül, élőben Fásy mulatóst (nem választhatsz!) kell hallgatnod (ezért az árokásónak Fásy pénzt fizet), miközben az erre tett reakciódat felveszik és elküldik a többi mulatós zenésznek (ebbe bele kell egyezned!). Ja, és az egész produkciót egy monopolhelyzetben levő, multinacionális, több százezer rádióadót és televíziócsatornát működtető médiakonglomerátum szervezi le. ;)

2022. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#13 nyilván a kérdezô nem tenne ilyet, pont ez a problémája, valósuínűleg valami szintén természetbeli juttatást kérne inkább cserébe, pl. szőlőszüretelést.
2022. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#14: "nyilván a kérdezô nem tenne ilyet"

Jelen esetben nem a kérdező képzelt habitusáról van szó, hanem a tartalomszolgáltató - tartalomfogyasztó - hirdetésszolgáltató által kialakult helyzetről, amire a #10-es hozzászólásban életszerű példát akart hozni a hozzászóló, csak a legutóbbi szereplőt nemes egyszerűséggel kihagyta, és a kéretlen reklámot fizetséggel helyettesítette.

2022. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#15 ok, én is egy kicsit túlcsavartam a dolgot. De akkor szerintetek mi lenne a követendő példa, hogy a szolgátlató is tudjon szolgáltatni, és a felhasználó is elégedett legyen?
2022. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
9%
Olyat nem tud vagy akar senki mondani, mert örök élet kell és ingyen sör, a szolgáltató pedig oldja meg magának. Nekem minden ingyen legyen és azonnal elém rakva, nem számít hogy az másnak mibe került. Egy olyan kretént hogy lehetne meggyőzni bármiről is - vagy akár csak megértetni vele, hogy amit ő ingyen használ, az másnak ugyanúgy pénzbe kerül - akinek az a defekt van az agyában, hogy a reklámmegjelenéstől neki lelki sérülése keletkezik és az emberiséget veszélyezteti, amiért neki kártérítéssel tartoznak? Inkább ráhagyod a hülyeségét, hogy jól van Pistike, aztán tovább lapozol.
2022. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

13:

Szemléletes hasonlat.


Még mindig jól működik az új blokkoló, az uBlokk. Örülök neki.

2022. máj. 1. 22:15
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 én nem is értem, hogy hogy voltál meg eddig nélküle. Pl hogy youtubeoztál mobilon?
2022. máj. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Miről beszéltek? A youtube az már brutál gáz amit művel, hogy egy videó előtt már 2 reklám is van!!
jan. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!