Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az UPC connect box zöld led...

Az UPC connect box zöld led állandóan világít mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Hiába kapcsolom ki és be utána is most már 3 napja világít. Előtte bekapcsolás után kb.5 percre kialudtak. Éjjel nagyon zavaró az éles zöld fény. Letakarni nem lehet a melegedés miatt. A Vodafon állítja minden jó ilyen hiba nincs. Halvány gőzük sincs mit kérdezek. Szerintem nem tudják értelmezni Gondolom nekik elég ha fizetek. Talán itt a fórumon valaki tudna segíteni.
2022. máj. 9. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Sejtelmem sincs miért csinálja, könnyen lehet, hogy ez a rendeltetésszerű működése. De le tudod ragasztani szigszallaggal a LED-et. Attól nem fog jobban melegedni, viszont nem zavar a LED fénye.
2022. máj. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálam is. Nekem azt mondták volt egy frissítés a napokban, most így működik. Lesz egy másik is, akkor helyreáll.

(Bp, 11 ker)

2022. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vodafone a UPC már jó ideje. Nálam is zöld.
2022. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Frissites volt par napja, azota folyamatosan eg.

Koszond meg hogy egyaltalan megy, es nem 3 hete varsz a szerelokre.

2022. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem is világít mindhárom ikon a média boxon, eddig csak az alsó fehér fény volt folyamatos.
2022. máj. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 sp2002 válasza:
100%
A Vodafone frissítette a szoftverét a connect boxnak. Bejelentkezéskor sem a upc-s üdvözlőablak jelenik meg hanem vodafone-os. Valószínűleg ezért, de a zöld ledet minek kellett bekapcsolni azt nem tudom sőt kikapcsolni sem. Ha valaki egy szobában alszik a routerrel zavaró lehet.
2022. máj. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hat nalam a routeren kivul meg mas cuccok ledjei is vilagitanak, megsem zavar.

Es nem hiszem hogy egy sebtapasz vagy papir+ ragasztoszalag nincs a hazban, amivel le lehetne fedni csak a ledet.

2022. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Korábban "eskű" hogy volt ilyen opció ami lekapcsoljta a ledeket, és szerintem nekem be is volt kapcsolva. De most már nem lehet. Tényleg csak a szigszalagozás maradt.. ami meg teljesen tróger megoldás, mivel így a hibás működést se látod. :(

Mondjuk úgyis észerveszed... hogy kidob az xbox a játékból ha megszakad a net. :(

2022. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem szombat óta világít a Wi-Fi jel meg a nyilak zölden, többször újra indítottam a routert, de ugyanúgy maradt. De érdekes módon net van, ilyenkor pedig nem szokott lenni. Az is lehet szoftverfrissítés, bár ilyen sokáig akkor sem szokott világítani.
2022. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
És nektek nem tűnik a böngészés és streamelés rosszabbnak azóta? HBO max-on full homályosan megy a sorozat pl, és twitteren ahogy pörgetem alig bírja a képeket betölteni. Bár a steam-ről stabilan 50MB/s-el jön le a játék és ping is 8-10ms.... nem értem. Restartot nyomtam már többször is, meg böngészős sütiket töröltem. De igazából TV-n, pc-n és mobilon is tapasztaltam ezeket.
2022. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!